şükela:  tümü | bugün
  • bir what.cd varisi.

this is a mirage.
  • what.cd'nin yerini alacak olan tracker. 4 gün önce açılmasına rağmen 20 bin kişi üye oldu ve 33 bin torrent yüklendi. üyelik alımı durduruldu.
  • davetiyesi karşılığında freshon.tv veya iptorrents davetiyesi verebileceğim tracker.

bununla beraber passtheheadphones.me davetiyesini verecek kişiye, karagarga davetiyesi de verebilirim.
  • xanax öldü zannettim amk.

edit: başlık xanax.rip'ti değişmiş.
  • davetiyesi olan varsa gönderirse epey sevindirik olurum.
    not: valla bulmuşken alayım dilencilik yapayım kafasında demiyorum. lazımdır canolar :(
  • haldır haldır bir yandan arşivimi yüklediğim tracker. gidişata göre ilerleyen zamanlarda xanax ile passtheheadphones arasında tercih yapmak gerekebilir.
  • domain adı apollo.rip olarak değiştirilecek olan tracker.
  • edit: eski adı xanax.rip

adı apollo.rip olarak değiştirilecek ve bu yüzden tasarımcı gönüllü kullanıcılarından logo örnekleri almaya başladılar ve çok şık tasarımlar geliyor.

ayrıca kullanıcı limitini 40 bin olarak belirlediler. şu anda 21100 kullanıcı var ve kayıtlar kapalı. 40 bine kadar yavaş yavaş sadece davetiye sistemiyle ilerleyecekler.

kısaca yeni what.cd.
  • davetiyesini aradığımdır. bu entry burada kaldığı sürece de aramaya devam ediyorum demektir, elinizde varsa yeşillendirebilirseniz çok sevinirim.
    güzel bir seedbox'ım, diğer sitelerde bol miktarda upload'ım, hiçbir yerden banlanmemiş tertemiz bir sicilim var. özellikle çok güncel/popüler olmayan ama değerli gördüğüm içeriği silmem, yıllar boyu seed ederim.
    bu yoksa, passtheheadphones.me davetiyesi varsa o da olur yani. hayır demem.
    ayrıca (bkz: #64364758)