şükela:  tümü | bugün
 • pkk'den ayrılan ve daha sonra abdullah öcalan'ı ve pkk'nin totaliter yapısını eleştiren selim çürükkaya'nın abdullah öcalan'ı konu alan kitabı
 • alıntı:
  "
  bu kitabı, diyarbakır cezaevinde kendini asarak düzene baş kaldırmayı bana öğreten mazlum doğana, aponun diktatörlüğünün ve resmi ideolojisinin anlaşılması için bekaa vadisinde beyinlerine kurşun sıkarak gerçeği görmemi sağlayan abdullah ekinci ve dilaver yıldırım’a, resmi ideolojiyi tahlil etme konusunda görüşlerine değer verdiğim,
  değerli bilim adamı dr. dsmail beşikçi`ye ithaf ediyorum.
  ...
  "
  apo'nun ayetleri
  selim çürükkaya
 • bu kitap ortalıklarda e-kitap olarak dolanıyordu, şimdi aradım hiçbir yerde yok. elinde olan yeşillendirirse sevinirim.
 • fidel castro'nun ölümü ile solda romantizm rüzgarları yeniden estirildi. gerçekte ise solun, sosyalizmin insanlığa kan ve gözyaşından başka bir katkısı olmamıştır.

  sol her zaman acı, işkence, ölüm, kan, kafatasları, açlık, sefalet, despotizm demektir. pkk da marksist ve sol kökenli bir yapı olarak bahsedilen tüm özellikleri gösterir. uzaktan duyduklarınızla yetinmeyin, buyurun okuyun. bizzat kendiniz şahit olun bunların içyüzlerine.

  apo'nun ayetleri adlı eseri aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  https://yadi.sk/i/qvppgobzhczmm