şükela:  tümü | bugün
  • selahattin demirtaş'in bir hdp mitinginde yüksek oktavdan kurduğu cümle.

unutanlar ve bilmeyenler için girildi bu entry. apo hakkında bu düşüncelere sahip birini barış güvercini yapanlari şöyle alalım şimdi.

kaynak: https://youtu.be/nkindob8afc

edit: imla
  • hdp'ye oy dilenenlerin uğramadığı başlık.

aman ya tayyip gitsin önce de gerisine sonra bakarız. görmezden gelelim şimdilik.

binlerce askerin, polisin, sivilin katillerinin siyasi uzantısına rte'yi devirmek için oy vermek bakıyorum da atatürk'ün partisi olduklarını iddia edenlerin yeni tarzı.

başaramayacaksınız. çünkü sadece sözlükte çoğunluksunuz. halk içine girin dolaşın bakalım, bu omurgasızlığa halk ne diyor.
  • üçüncü sözcüğün baş harfinin "s" olarak değiştirilmesini rica edeceğim.
  • siktir lan! diyarbakır'da bayrağı indirdikleri zaman, millet bas bas pkk silah bırakmıyor dediği zaman, köstebek gibi şehirleri kazdıkları zaman siz dut yemiş bülbül gibi susuyordunuz. sonra baktınız işin boku çıkmış, saldınız gariban polisi askeri terörle mücadeleye. o şehir savaşlarında gazi olanları da sonra fetöden ihraç ettiniz. şimdi de gelmiş boş milliyetçilik duyarı kasıyorsunuz. siktir lan!

apo'nun heykeli hiç bir yere dikilmeyecek rahat ol! ama hdp meclis'e girecek. yırtma kendini.
  • apo'nun heykelini dikecek ve kürdirstanın 4 parçasını birleştirecek adam kimdir?
    lan atatürk büstünü kanalizasyona attınız. zerre kadar haysiyetiniz yok.

apo zora girince "benim annem de türk, devletime her türlü yardımı yaparım."
    demedi mi? etek giymek üzerine ihtisas yapmışsınız tebrik ediyoruz.
  • "siz mustafa kemal'in askeri değil generali olsanız ne yazar it sürüleri, it sürüleri" lafını yiyen bunu şapır şupur yer. üstüne başına sıçrayan damlaları diller hatta. video
  • pkk'yı davul zurna ile karşılayanların ve onlara destek verenlerin söylediği laftır sanırım. ben bilmiyorum gerçi ama sanki öyle bir kitle vardı zamanında. kesin o kitle söylemiştir.
  • bu insanlık düşmanı teröristlere oy vereceğime kolumu keser atarım daha iyi.