şükela:  tümü | bugün
 • enchilada gmbh grubuna bagli almanya'da faaliyet gösteren bir adet italyan restoran zinciri.

  menulerinde cesitli makarna, pizza, salatalar bulunur. bari olan yerlerde alkollü, alkolsüz icecekler ile kokteyl menüsü de yaninda verilir.

  aachen, aalen, augsburg, bamberg, dresden, frankfurt, gera, karlsruhe, mainz, münchen, münster, pforzheim, schweinfurt, schwetzingen sehirlerinde/kasabalarinda subeleri bulunur.
 • gündeme dair çeşitli konulardaki haberleri kendi üslupları ile derleyip günlük olarak abonelerine ulaştıran bir mail bülteni girişimi.

  instagram ana sayfama sponsorlu olarak düşen paylaşımları ile tanıştım kendileriyle ve seçtikleri konuları ve o konuları aktarış biçimlerini bayağı sempatik buldum.

  henüz çok yeni bir girişim, iki gün önceki bültenlerinde hafta sonuna kadar 5000 aboneye ulaşmayı hedefledikleri yazıyordu.

  şuradan incelenip bültene kayıt olunabilir.
 • aralarına yeni katıldığım ve oldukça başarılı bulduğum mail ile günün özeti şeklinde haber sunan oluşum. kendilerine has bir üslupları var ve bazı haberlere yaptıkları neden önemli gibi kısımlar oldukça aydınlatıcı oluyor.
 • sohbet havasında bir giriş yaptıktan sonra çok fazla detaya girmeden dünyada ve türkiye'de olup bitenleri kısa kısa ve kendi yorumlarıyla veren tatlı bir günlük haber bülteni. piyasa, ekonomi, teknoloji, politika, spor ve kültür&sanat başlıklarından oluşuyor. daha fazla bilgi almak için kaynaklara tıklamadan 15-20 dakikada okunup bitirilebilecek bir mail. bugün haberlere ek olarak bir de spotify listesi koymuşlar, onu da açtım fonda tıngır mıngır. bu arada ben de instagramda görüp üye oldum, ki reklamları direkt geçerim, asla basmam. doğru bi reklam ve hedefleme yapmışlar demek ki :)
 • bugün japonya'nın en büyük arama motorunun yahoo japonya olduğunu buradan öğrendim. 10 adet boeing'in şu sıralar 1.2 milyar dolar ettiğini de...

  tamam t24'ü seviyorum da kesmiyor anlıyor musunuz kesmiyor... benim gibi kesilemiyenlerdenseniz burası iyi olabilir.
 • gördüğüm en faydalı startup(girişim). hayatımıza yeni bir kolaylık getirdiği iddasında olan saçma sapan girişimlerin arasında pırlanta gibi parlıyor. abonr olun derim.
 • sayelerinde gündemi kolayca takip ediyorum.
 • oldukça rafine. anlatım dili dünya halleri'ni anımsatıyor.
 • kısaca haber sitesi diyebiliriz.

  gündemi takip etmek ve gelişmelerden haberdar olmak isteyenlere en iyi çözüm önerim.instagram hesabı üzerinden abone olup her sabah taze mailleri alabilirsiniz.

  ilk başta hava durumundan kısaca bahsedip diğerlerine geçiş yapıyor.haberleri ;ekonomi,iş dünyası,spor,politika,sanat,kültür,müzik,teknoloji başlıkları halinde özetleyerek veriyor.

  ayrıca günlük öneri kısmı da var,benim en sevdiğim kısım.spotify çalma listesi,film,belgesel tavsiyeleri veriyor hatta yakın tarihli konser,etkinlik,sergi ve festival takvimini paylaşıyor.

  ee daha ne yapsın?
 • gundemi hap seklinde anlatan sabah servisi, takibe aldik.
  mailleri morning brew'e da benziyor, illa ki bir etkilenme vardir diye dusunuyorum.