şükela:  tümü | bugün
 • uygulama mağazalarına yönelik yeni bir blockchain. bugün itibarı ile binance'de işlem görmeye başladı. kısaltması appc.

  https://appcoins.io/

  https://www.youtube.com/watch?v=hxcmceyfpdg
 • 17-18-19 bin satoshilerden topladığım bir süre bekletmeyi düşündüğüm kripto para birimi.

  çıktığım fiyatı buraya editleyeceğim.

  edit: kendi yayınladıkları makalede 2018 senesi için 0.38$ hedeflemişler. ayrıca ceolari dün twitterdan uyarıda bulunmuş yatırımcilar dikkatli olsun diye. açıkçası proje vs çok hoşuma giderken bir güvensizlik bastı. zararına da olsa elimden çıkartmayı düşünüyorum. dün pump yedi 26k oldu, bugünlerde 16 seviyesinde geziniyor. fırsat bulursa 13 14lere kadar düşecek.

  dünkü alımları vs düşündüğümde bir pump yemesi daha muhtemel. pump yedikten sonra elimden çıkartırım muhtemelen.

  proje ne kadar sağlam olursa olsun mühendisler ne kadar iyi olursa olsun pazarlama konusunda eğer bir sıkıntı varsa olmuyor.
 • bugün girdiğim coin işinde 1800 tl lik aldığım coin. tamamen içime doğdu alırken hiç araştırmadım. niyeyse güven verdi uygulama mağazası falan dedi beni direk kazandı.
 • bugün binance'de gördüğüm altcoin.

  total supply: 450 milyon fakat circulating supply belli değil diyor coinmarketcap.
 • circulation supply bugün cmc tarafından güncellendi.

  total circulation: 100m
  total supply: 245m

  şuan sitede 450m olarak gözüküyor ancak yanlış. yeni bir güncelleme yapılacak sitede.

  appcoins web sitesi için tık.

  ekleme: coin 1 haftalık. 1 hafta sonunda değeri $2.84. bakalım bundan 1 ay sonra nereye gidecek. bir miktar yatırım yaptım.
 • 2 saat önce merak salıp grafik ve indikatör öğretilerim sonucu 1.5 dolar sırasında olan alım fırsatının hala devam etmekte olduğunu tespit ettiğim coin. tahminimce saat 12 civarına kadar artış trendinde olacak.