şükela:  tümü | bugün
232 entry daha
  • her ne kadar telefon seçiminde sürekli iphone tercih ediyor olsam da apple fanboy falan değilim, bozulup iş göremez hale gelmedikçe ve yeni modeli çıktıkça telefonumu da değiştirmem. iphone 3gs, iphone 5s ve iphone 7 şeklinde devam ediyor apple ürünleri satın alma durumum. telefon varken ipad'i gereksiz bulduğumdan, macbookları falan da windows'a alternatif olarak görmediğim ve kullanımına alışamadığım için hiç alma ihtiyacı duymadım.

ama bu kulaklık inanılmaz dostum,.tek derdim spor yaparken hareketi bozan, cepten çıkarınca dakikalarca düğümünü açmakla uğraştığım o lanet kablolardan kurtulmaktı. çok fazla bir beklentim de yoktu alırken ama yaklaşık 3 aydır hayatımı öylesine kolaylaştırdı ki, türkiye fiyatını ödeyip almış olsam bile verdiğim paraya acımazdım.

spor sırasında verdiği özgürlükle; araç kullanırken, güneşlenirken rahatça konuşup müzik dinleme imkanı ile görünüşü ne kadar tuhaf olsa da benim için apple'ın ürettiği en kullanışlı ürün bu diyebilirim.

ilk gördüğümde kulaktan düşer bu diye düşünmeme rağmen kullanmaya başladıktan sonra ben istemediğim sürece sadece bir defa bile kulağımdan çıkmamış olan kablosuz kulaklıktır.