• airpods’u samsung tv’ye bağlayıp kullanabilir miyiz ? formattan haberim var ama bana yardımcı olacak yazarları bekliyorum
  • adam samsung s8 telefonu varken apple airpods alıyor, sonra uyum sorunundan şikayet ediyor.

yine bu platformda apple telefonu varken samsung galaxy gear akıllı saat kullanmaya çalışan görmüştüm.

arkadaşlar işletim sistemi bu cihazların her şeyi. birbirinin dilinden anlamayan iki çalışanı aynı odaya koyarsanız verim düşer. bir karar verecekseniz ve kullandığınız tüm cihazlar aynı işletim sistemine sahip olacak ki azami verim ve keyifle kullanabilesiniz. yok öyle onun iyisini alırım, öbürünün ucuzunu...
  • yıllar sonra tekrar spora başlattı beni bu kulaklık. evde izleyeceğim diziyi koşu bandında izliyorum. kulaktan kesinlikle düşmüyor, ses kalitesi çok iyi, telefonu açıp kapatırken dokunmatik özelliği mükemmel, birçok android telefonda olmayan arayanı "türkçe" söyleme özelliğiyle cebinden çıkarmadan konuşabilmek büyük kolaylık. özellikle huawei kullanıcıları dikkat etsin arayanın ismini söyleyen türkçe bir özellik mevcut değil.
  • biriyi.com'dan1:1 süper klon dedikleri ürünü aldım. tek farkı 360 tl olması) adamlar 1:1 de aşmış kendilerini ve bence bundan sonraki serilerde bu kadar efektif bir 1:1 yapılmayacak. çünkü ciddi anlamda içindeki h1a2 chipine kadar yapmışlar zerre fark yok. elinize aldığınızdan itibaren kaliteyi hissettiriyor. 1 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. her şeyi ile mükemmel bir cihaz. bir çok yerde gördüm ürünü aslında instada filan çok dönüyor ama bu ürün onlardan değil. çok memnunum sözlük ilk defa sorunsuz bir alışverişi uygun fiyata kapattım.

edit: kampanya yapmışlar 239 tl' den satışta bilginize.
  • yaklaşık 1 aydır kullandığım zımbırtı. böyle bir ürüne ihtiyacım yoktu bir arkadaşım hediyesi sonucu sahip oldum. apple watch, macbook, iphone üçlüsü ile gayet uyumlu çalışıyor. şimdiye kadar kullandığım en iyi ses kaliteli kulaklık ancak bu paraya çok daha iyi ses deneyimi veren cihazlar var. günde saatlerce telefonla konuşmuyorsanız çok da gerekli değil. atkı, kapüşon gibi kıyafetlerin sürtmesi sonucu kulaktan düşüyor.
  • amazon.tr den sipariş verdiğim kulaklıktır.
    845 tl den aldım akabinde fiyatı artmaya başladı.
    ekleme : bu gün 15:00 da teslim etmişler. helal sana amazon.
    bu gün sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı. şarj oluyor ama salih mort.
    ekleme 2 : anc kulaklıktan geçeceksiniz dikkatli olun. daha fazla gürültüye maruz kalacağınız için benim gibi ömür boyu çekeceğiniz ve de tedavisi olmayan tinnitus a yakalanmayın.
  • black friday zamanı çok uygun fiyata aldım. bir kulaklığa bu kadar para vermek ilk başta içime sinmese de harika bir kulaklık,kullanım kolaylığı,ses kalitesi vb. taktığında farketmiyorsun. spor yaparken çok etkili. diğer kulaklıklar bir şekilde düşüyordu ama bunda hiçbir şey olmuyor.
    dezavantajı, kaybetmesi veya üzerine basıp kırması kolay.
  • jbl harman e series kulaklığımı hediye edip yerine aldım, tereddütlerim vardı ama apple yine yapmış.

piyasanın müdavim kralı sennheiser momentum true’ya yaklaşması mümkün değil ama hemen hemen aynı kalitede ses alıyorsunuz.
  • bu zamana kadar nasıl kablolu kulaklık kullanmışım sorgulamasını yapmamı sağlamıştır.
    her türlü amaç için kullanmaktan gayet memnunum.
    fonksiyonalite > satın alınabilir fiyat ise tercihim hep fonksiyonaliteden yana olmuştur.
    karar verme mekanizmasını bu şekilde çalıştırmak ne kadar mantıklı tabii ki tartışılır.
  • geçenlerde edindiğim kablosuz kulaklık. hakkında söylenecek çok fazla bir şey yok çünkü sadece bir kulaklık. evet bahsedildiği gibi gerçekten ne için alındıysa onu veriyor. telefon üzerinde (bkz: bluetooth) açık olduğu süre boyunca kutusundan çıkarıp, kulağa koymak yeterli. etrafta satılan çakmalarından yapı kalitesi olarak illa ki fark çok fakat orijinalini aldım hayatım değişti diyemem.

bunların dışında eğer ayarlarsanız üzerine ikişer defa dokunmanızla beraber, siri çalışmaya başlıyor bu gerçekten büyük bir kolaylık. bunlar bilinen şeyler fakat, dışarıda özellikle telefonu elinize almadan arama yapma, bildirimleri okuma mesaj gönderme ve buna benzer aksiyonları gerçekleştirebilmesi hoş.

en son olarak ne kadar da kutunun "beni çizmeyen yüzeye yüzey demem" gibi bir tavrı olsa da gerçekten dayanıklı bir ürün. kutusunu defalarca düşürdüm, bazen kulağımda unutup kapüşonumu çıkardığım anda havaya uçtular fakat çalışmasında bir aksaklık görünmüyor. youtube'da çamaşır makinesine atan çılgınlar da var, ona rağmen çalışıyor gibi.

ben iphone 6s ile kullanıyorum. aynı anda hem wifi hem bluetooth açık olup arkaplanda bir şeyler çalarken girdiğiniz uygulamaya göre cihazı deliler gibi kastığı sebebini bilmemek ile birlikte doğrudur. hele kamera falan açıldığında tamamen kesiliyor ses.

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap