şükela:  tümü | bugün
 • 2020 yazı gelir airpods 2 - 5,6 önce çıktı daha bu kadar yeniyken çıkarmazlar.

  edit: vay amk çıkarmışlar daha yeni airpods 2 almıştım amk.
 • yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni airpods modeli. gürültü önleme özelliği ve yenilenen görünüm ve boyutlarla gelmesi bekleniyor.

  fiyatının 250-260 dolar bandında olması tahminler arasında.

  edit: 249 dolar olarak açıklandı. türkiye fiyatı 1899 tl. bir kulaklık için, bilemiyorum altan. ama yine de dayanamayıp alacağım sanırım*

  edit’ : 2 haftayı aşkın süredir deneyimliyorum. öncekilere göre gerçekten harikulade. önceki nesillerde maksimum sese rağmen dışarıdan gelen sesleri olduğu gibi duyabiliyordunuz. gürültü önleme hakikaten çok kullanışlı olmuş.
 • (bkz: airpods pro) başlığında bakınız vererek sırf farklı başlık açmak için ürünün ismini marka ismi ile birlikte yazmak gerçekten çok zekice dostum herkes yazdıklarını beğenecek bravo
 • noise cancelling özelliği olan yeni nesil apple kulaklığı.

  açıklanmış

  ayrıca ar'ı kullanarak görüntülemek için tık
 • 30 ekim’den itibaren 1.899 liraya satışa başlayacak olan kablosuz kulak içi kulaklık.
  https://www.apple.com/…roduct/mwp22tu/a/airpods-pro
  edit: abd’de gönderim tarihi 30 ekim miş. yerleşik apple store’da haftaya stoklarda bulunacak. türkiye hakkında kesin bilgiye sahip değiliz. ilk başta 25 ülkede satışa sunulacak. türkiye’de olacak mı bilmiyoruz.

  edit: türkiye'ye kasım ayı gibi satışa sunuldu. şuanda bir adet almış bulunmaktayım. gürültü azaltma özelliği şahane!
 • 1900 tl vay be bir telefon parası olmuş. gelişmeler güzel kulaklığında abd de 300 birim bizde 1900 birim. yalnız bunu alırsanız yanına apple watch’da alın daha da kolaylaştırıyor her şeyi. saat 3300+1900=5200 tl yaptı bu ikili. ahh girdi valla tecavüz kaçınılmaz...
 • adamlarda 249$ ama bizde neredeyse 2k. harika vallahi hemen alıyoruz ailecek
 • an itibariyle amerika ve kanada’da satışa sunulmuş olan alacağım üründür
 • 28 ekim 2019 tarihinde tanıtılmış, aktif ses yalıtım özelliği bulunan, hangi boy silikon ucun kulağınıza en iyi uyduğunu söyleyebilecek yeni airpods modeli. 2017’den beri ilk modelini evde, işte, spor salonunda bayılarak kullandığım üründür. yenisini alırsam spora götürmeye kıyamayacağım kesin.
 • normal airpodslarım ömrünü yavaş yavaş dolduruyorlardı. ilk çıktığı hafta almıştım. şimdi bunu da hemen sipariş edeceğim zira tam olarak ne eksikliği varsa tamamlamış adamlar. ilk ürünü de sorunsuz kullandım ama keşke şu da olsa bu da olsa diyordum. özellikle gürültü engelleme çok önemli bir özellik. 1899 gayet güzel bir fiyat. fiyata bakmadan ürüne baktım en az 2500 - 3000 arası isterler şimdi amk dedim ama 1899 gayet olumlu.

  edit: lan kafayı mı yediniz siz. alt tarafı bir kulaklık! yok ne kadar zenginsin? yok mesleğiniz nedir? lan siz insanlara böyle sorular sorabilme hakkını nereden alıyorsunuz? ne meraklısınız amk milletin ne kazandığına ne yaptığına. şöyle aptal mesajlar atmayın kalbinizi kırarım cidden. onun dışında ürün ve hatta apple genelinde gerçek anlamda bilgilenmek isteyenlere kapım sonuna kadar açık.

hesabın var mı? giriş yap