• yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni airpods modeli. gürültü önleme özelliği ve yenilenen görünüm ve boyutlarla gelmesi bekleniyor.

fiyatının 250-260 dolar bandında olması tahminler arasında.

edit: 249 dolar olarak açıklandı. türkiye fiyatı 1899 tl. bir kulaklık için, bilemiyorum altan. ama yine de dayanamayıp alacağım sanırım*

edit’ : 2 haftayı aşkın süredir deneyimliyorum. öncekilere göre gerçekten harikulade. önceki nesillerde maksimum sese rağmen dışarıdan gelen sesleri olduğu gibi duyabiliyordunuz. gürültü önleme hakikaten çok kullanışlı olmuş.
  • (bkz: airpods pro) başlığında bakınız vererek sırf farklı başlık açmak için ürünün ismini marka ismi ile birlikte yazmak gerçekten çok zekice dostum herkes yazdıklarını beğenecek bravo
  • 30 ekim’den itibaren 1.899 liraya satışa başlayacak olan kablosuz kulak içi kulaklık.
    https://www.apple.com/…roduct/mwp22tu/a/airpods-pro
    edit: abd’de gönderim tarihi 30 ekim miş. yerleşik apple store’da haftaya stoklarda bulunacak. türkiye hakkında kesin bilgiye sahip değiliz. ilk başta 25 ülkede satışa sunulacak. türkiye’de olacak mı bilmiyoruz.

edit: türkiye'ye kasım ayı gibi satışa sunuldu. şuanda bir adet almış bulunmaktayım. gürültü azaltma özelliği şahane!
  • keske bekleyip bu modelini alsaydim dedirtmistir. fakat bose varken piyasada niye tercih etseydim ki diye de dusundurtmustur. o yuzden pisman degilim sanirim.
  • 1900 tl vay be bir telefon parası olmuş. gelişmeler güzel kulaklığında abd de 300 birim bizde 1900 birim. yalnız bunu alırsanız yanına apple watch’da alın daha da kolaylaştırıyor her şeyi. saat 3300+1900=5200 tl yaptı bu ikili. ahh girdi valla tecavüz kaçınılmaz...
  • adamlarda 249$ ama bizde neredeyse 2k. harika vallahi hemen alıyoruz ailecek
  • keşke renk seçenekleri ile yada en azından siyah renk alternatifi ile çıksaydı dedirtti
  • spor için iyi olmuş. eskisini terden dolayı götüremiyordum. bu tam olmuş. miss... black friday indirimiyle bir tane edineceğim.
  • 28 ekim 2019 tarihinde tanıtılmış, aktif ses yalıtım özelliği bulunan, hangi boy silikon ucun kulağınıza en iyi uyduğunu söyleyebilecek yeni airpods modeli. 2017’den beri ilk modelini evde, işte, spor salonunda bayılarak kullandığım üründür. yenisini alırsam spora götürmeye kıyamayacağım kesin.
  • çıktı 1800 tl lik kulaklık
hesabın var mı? giriş yap