• haziranda "ofis s" çıkacakmış, o yüzden ben bekliyorum.
  • -asansörü çağırır mısın?
    +asansör yok.
  • (bkz: iplaza)
  • ıleri teknolojili, innovativ construction ve cealing sistemleri mevcut.

gumbur gumbur geliyor. cogunlukla alman firmalar kampusun yukselmesini saglamakta.

youtube da drone ile cekilmis ay ay guncellemeleri mevcut. gelisimi ve yapilanmayi kusbakisi, kademe kademe inceleyebilirsiniz.
  • wolfe ve homestead yollarinin kesisim noktasina yapilacak yeni kampus. halk arasinda spaceship olarak biliniyor, cupertino'dan onaylari aldilar calismalar basladi bile. yesil bloklar koymuslar insaat alaninin cevresine, her isleri imaj kaygili. su anda cupertino'nun cesitli yerlerine cok dagilmis binalardaki insanlari birlestirecekler. de anza'daki merkez kampuslerine cok uzak olmamasina ragmen, yine de cevredeki emlak piyasasini dalgalandiriyorlar bir guzel.
  • şuan hangisidir bilemiyorum ama büyük ihtimalle ileride 2016 yılı ortasında california cupertino'da inşaatı tamamlanacak olan bina olacaktır. sadece kapalı otopark kapasitesi 2.400 araç olduğuna göre apple'da kim var kim yok buraya doluşturacaklar tahminen. şekli de ufoya benzemektedir.

ayrıca şimdi fanatiklik yapmak gibi olmasın ama şu girişimde sanki inceden bir "google'ın afilli ofisleri varsa biz daha afillisini yaparız" gibi bir hırs yok mu şimdi? ben öyle sezdim nedense.
  • parayi bulunca insaata gommus apple
  • şimdi çomarları daha iyi anlıyorum.
    izlerken zevkten irkildim.
    millet olarak genlerimizde bir çimento aşkı var anladığım kadarıyla.
  • işin özünde ulaştığım mimari çizimlerde ısırılmış elma şekli mevcut
    uygulamada sıkıntı var fibi fakat mimar arkadaş iş bitince görün birde aynı öyle olacak diyor
    hadi bakalım
hesabın var mı? giriş yap