şükela:  tümü | bugün
 • adresi

  apple seri numarasını girdiğiniz andan 2 dk sonrasına kadar sizi anın da arayıp, ne gibi sorununuz olduğuyla yakından ilgilenen destek hattı.
  ha benim derdime çare olmuş mudur olamamıştır.
 • tamamen laf salatası, milyonlarca sorunlu telefon ürettiğinden destek birimi yıllardır felç durumda. randevu alıp servise gidebilene helal olsun
 • web sitesine telefon numaramı yazdıktan yaklaşık 15 saniye sonra aradılar yardımcı olmaya çalıştılar. adamlar işin peşini bırakmıyor kesin çözüm için gerçekten çok uğraşıyorlar. benim işimi kısa sürede hallettiler ayrıca arayan elemanın sohbeti çok iyiydi,derdini dinliyor yeri geliyor yorum bile yapıyor 20 dakika konuşuyorsun ama sıkılmıyorsun. benim düşüncem apple'ın bu konuda da 1-0 önde olması..
 • bugün kullanma şansım(?) oldu bu servisi ve benimle ilgilenen çalışanlarının pozitif yaklaşımından oldukça memnun kaldım ve problemimi (bkz: #55357474) oldukça hızlı ve beklediğimin ötesinde çözdüler. teşekkürler apple
 • (bkz: applecare)
 • geçen gün twitter'daki apple türkiye hesabını teyit etmek için aradığım destek hattı. muazzam bir ilgi ile size müthiş hissettiriyorlar. görüşmenin sonundaki konuşmalar şu şekilde oluyor.

  -sn. fuşki çiğniyan sizin gibi sorumluluk sahibi biriyle tanıştığım için çok memnun oldum. bilgilendirmeniz üzere gerekli işlemi başlatıyor olacağım.
  + est.. estağf.. estağfurullah efendim (hiç bir müşteri temsilcisinden böyle ilgi görmediğimiz için bu kısımda şaşırıp cümle kuramıyoruz) kim olsa aynı şeyi yapardı (sanırsın memleketi kurtardık) ben de sizinle tanıştığıma çok memnun oldum ateş bey (ateş diye isim mi olur amk) şimdi çağrıyı sonlandırdığımızda cebimdeki samsungu çöpe atıp ayfon almaya gidiyorum. ilginize minnettarım.

  işin latifesi bir kenara, apple marka bir ürününüz yoksa dahi kendinizi mutsuz hissettiğiniz bir anda aramanızı tavsiye edeceğim çağrı merkezi. harikulade iş çıkartıyorlar. takdire şayan.

  not: twitter'daki "bu tiviti rt'leyen 5 kişiye steve jobs'un penisi hediye" gibi tivitler atan apple türkiye isimli hesap sahte imiş. ateş beyciğim apple'ın türkiye hesabı olmadığı bilgisini verdi. itibar etmeyiniz.
 • dün gece randevu ayarladığım sabah o satte arayan son derece nazik ve ilgili destek birimidir. uzun uzun yardımcı olup, birlikte ipad imi yeniden güncellediğimiz sevgili ferhat bey e işine gösterdiği saygıdan dolayı bizden de saygılar. kısacası işim düşüp memnun kaldığım birim.
 • akşam geç bir saat sevgili yeğenim gözyaşları ile gelip i-pad'de annesine ait bir dosyayı sildiği için annesinden azar işittiğini söyleyince, o minik güzel yüzünün yaşlarla ıslanmasına dayanamayacağımdan işi gücü bıraktım. hemen tüm recovery programlarını denedim. apple destek servisinin yardımcı olacağına emindim ama çalışma saatleri dışındaydık. apple destek amerika'yı aramak aklıma geldi, sorunu anlattık. 5-10 dakika içinde silinmiş tüm dosyalar geri yüklendi. bu teknolojiye hayran kaldığımdan android cihazlarıma veda etmek üzereyim.
 • abi desteği dibine vuruyorlar, ve daha önce hiç karşılaşmadığınız derecede ilgili alakalılar, problem çözülene dek yakanızı bırakmıyorlar, sizi microsoft a mahkum etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. daha önce microsoft'tan ürün anahtarı problemi yüzünden destek aldığımda, hayatımın en problemli dakikalarını yaşatmışlardı.

  deneyin derim.
 • apple'dan kopamayacaksam ahanda sebebi onlardır işte.

  verdikleri hizmet baştan sona yüz güldürücü, el üstünde tutucu.

  geçen gün aradığımda "bugün nasılsınız" dedi konustuğum yetkili bana.

  ulan bana annem bile bugün nasılsınız demiyor yaa???

  seviyorum seni applecare.