şükela:  tümü | bugün
  • adresi

apple seri numarasını girdiğiniz andan 2 dk sonrasına kadar sizi anın da arayıp, ne gibi sorununuz olduğuyla yakından ilgilenen destek hattı.
    ha benim derdime çare olmuş mudur olamamıştır.
  • tamamen laf salatası, milyonlarca sorunlu telefon ürettiğinden destek birimi yıllardır felç durumda. randevu alıp servise gidebilene helal olsun
  • bugün kullanma şansım(?) oldu bu servisi ve benimle ilgilenen çalışanlarının pozitif yaklaşımından oldukça memnun kaldım ve problemimi (bkz: #55357474) oldukça hızlı ve beklediğimin ötesinde çözdüler. teşekkürler apple
  • telefonda tam 36 dakika boyunca konuştuğum ve gayet ilgili eğitimli insanların olduğu destek birimidir.
  • (bkz: applecare)
  • bak ben sana bişi diyim mi...

ben bu fasiliteyi kullandım ve gerçekten 60 saniye geçmeden beni aradılar. belki sabah saatlerinin tenhalığındandır bilemiciimm fakat;

olm telefonda lord gibi hissettirdiler lan, bak bizim milletin alışık olmadığı şeyler bunlar.

"aman efem olur mu hiç öyle suphi bey, lütfen aklınıza ne takıldıysa sorun".

bu serviste çalışan murat isimli bey, size çok teşekkür ederim. hangi murat ? inşallah konunun muhatabı doğru murat'a gider bu övgü.

hacı gerçekten anlıyorsun ki, müşteri hizmetleri budur. müşteri memnuniyeti budur.

helal olsun size verdiğim paraya.

hadi şimdi ilk "fanboy" taşını samsung kullananınız atsın.
  • dün gece randevu ayarladığım sabah o satte arayan son derece nazik ve ilgili destek birimidir. uzun uzun yardımcı olup, birlikte ipad imi yeniden güncellediğimiz sevgili ferhat bey e işine gösterdiği saygıdan dolayı bizden de saygılar. kısacası işim düşüp memnun kaldığım birim.
  • akşam geç bir saat sevgili yeğenim gözyaşları ile gelip i-pad'de annesine ait bir dosyayı sildiği için annesinden azar işittiğini söyleyince, o minik güzel yüzünün yaşlarla ıslanmasına dayanamayacağımdan işi gücü bıraktım. hemen tüm recovery programlarını denedim. apple destek servisinin yardımcı olacağına emindim ama çalışma saatleri dışındaydık. apple destek amerika'yı aramak aklıma geldi, sorunu anlattık. 5-10 dakika içinde silinmiş tüm dosyalar geri yüklendi. bu teknolojiye hayran kaldığımdan android cihazlarıma veda etmek üzereyim.
  • abi desteği dibine vuruyorlar, ve daha önce hiç karşılaşmadığınız derecede ilgili alakalılar, problem çözülene dek yakanızı bırakmıyorlar, sizi microsoft a mahkum etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. daha önce microsoft'tan ürün anahtarı problemi yüzünden destek aldığımda, hayatımın en problemli dakikalarını yaşatmışlardı.

deneyin derim.
  • hayatımda gördüğüm en mükemmel destek hattı. telefon numaramı bıraktıktan 15 saniye sonra emre bey ile görüşmeye başladım. oyun içi alımımda yanlışlıkla 2 defa çekim olmuştu anında parayı iade ettiler ve ayrıca 2 adet şarkı hediye ettiler. mükemmel derecede ilgili bir personel var. türkiye gibi bir ülkede böyle bir hizmet gerçekten harika.