şükela:  tümü | bugün
  • beats'i "dünyanın en iyi kulaklığı" sanan moronları ortaya çıkarmış.

edit: editlendi tabi, sevmiyorum böyle yapmayı ben de ama duramadım.
  • (bkz: sennheiser)

edit : zamanında böyle bi karşılaştırma yapılmış. ardından adamlar gururuna yediremeyip gitti beats'i satın aldı ya.
  • grado sr60'ımla karşılaştırmadaki kulaklıkların ikisinin de çok rahat eline vereceğim karşılaştırma. beats ne lan? hatta grado'yu geçtim koss portapro'm bile yeter.
  • yazının yer aldığı sitenin ismi "apple fanatiği", alıntılandığı site ise "cult of mac".

sayın hanımefendiler ve beyefendiler; az önce jazz ve oryantal müzik dinleyerek yaptığım araştırmanın sonuçlarına göre pazardan aldığım sony çakması 3 liralık kulaklık, distribütörlere eşek yüküyle para sayarak aldığım tüm sennheiser, shure ve etymotic modellerinden daha iyi bas, mid ve tiz veriyor. yiyene.
  • (bkz: bose)
  • ne apple fanboy'uyum ne de beats by dre kullanıyorum ama haberin dünyanın en objektif platformu olan "apple fanatiği" isimli internet sitesinde çıkması oldukça komik olmuş.

sikimde olmayan karşılaştırma kısaca...
  • reggie ne lan diyerek okuduğum karşılaştırma.
  • zaten verse verse keriz turnusolu olan bir kulakliktan daha iyi bas verebilir apple kulakliklari. musteri kitleleri de yakindir yani bu hususta. fakirlerin tum paralarini harcatarak kendilerini bir sinifa dahil hissettirirler, sozlukte milyon kere bahsedildigi icin uzatmayacagim. hatta gecenlerde muhafazakar amerikan sitelerinden birinde de boyle bir mevzuya denk gelmustim sanirim.

mesela ben grado olsun ne bileyim sony'nin 30 yil once piyasaya surulmus ve hala amator duzeyde studyoda kullanilan kulakliklari olsun "bizim baslar daha iyi kenka;p" dendigini duymadim. zaten bir insanin kulakliktan anlamadigini su sekilde tespit edebiliriz:"abi baslar çok tatli yaaa"
  • diğer markalar için bir şey diyemeyeceğim lakin apple kulaklıkları makineye atılıp, üstüne kurutmaya da atıldıktan sonra da çalışması beni şaşırttı.
    yatmadan önce, rahmetli jobs için bi fatiha okumam gerek.