şükela:  tümü | bugün
  • son edit:

söz konusu arkadaş sözlüğün oldukça eski yazarı olarak zaten popüler.

arkadaşın babasının kaybından dolayı depresyona girdiği söylenmiş, yorumları alayım:

https://hizliresim.com/zjzjj4

ayrıca kadınlar hakkındaki düşünceleri aşırı sevimli:

https://hizliresim.com/o6m6vr

ayrıca entryleri ile zaten yeterince dikkat çekiyordu.başlığın açılmasından önceki nick altı entrylerine bakabilirsiniz. entry'lerinde instagram profilini zaten paylaştığından ortada bir ifşa etme eylemi yok. ortada olanı paylaşmak söz konusu.

iş çığrından çıktığı için ve saçma sapan hakaretler yüzünden instagram linkini sildim.

linkler adına our boys didint du dort e teşekkürler.
  • rolex saat opel astra 1.3 dizel araç olmamış.
  • (bkz: lego)
  • abi rolex takıyorsan arabayı da bi model yükseltiver ya.
  • yalnız olmayan yazardır. bu tip adamlardan çok var. hayattaki tek tatmini arabasının logosunu, saatinin markasını, yediği içtiği mekanların adını, arabada hız yaparken tekno müziği açıp video paylaşmayı bir halt sanan ve kendi niteliksiz imajını sosyal medyada bu şekilde pazarlayan adamlar dolu... bazen sırf dalga geçmek için bakınıyorum bu tip tanıdıklara... iyi dalga malzemesi oluyorlar ama..:)
    çooook iticisiniz bunu yapan beyler. bunları yaparak anca kendiniz gibi sonradan görme ibiş kadınları tavlarsınız.
  • bu kadar pr’a göre takipçi sayısının az olduğunu düşündüğüm şahsiyettir.
  • hakkında

" çok fazla bebek, şaşkınbakkal, suadiye kızları gördüm. hani pembe kısa montlu, kürklü, ugg'lu.
    ben hayatımda bu instagramdaki şahıs kadar cadde kızı görmedim.
    bu kadar beni farkedin, ben farklıyım, ben ekşiyim... diye bağırılmaz.
    6 yıldan sonra geriye bu kaldıysa üzücü.

kızlar verin de rahatlasın. bakın rolex saati var, bakın doktor, bakın farklı hobileri var, arqadashlarla kahve qeyfisi var, arabası var, eski sevgilileri varmış, söylediğine göre hepsi de kızmış*.
    verin derken... verin şuna istediği tatmini, farkedilme hissini. egosu insin, rahatlasın. bu şişlikle ameliyata falan girerse vay sağlık sektörüne."

dediğim.
  • adam çok yalnız, içim sıkıldı lan profile bakınca. rolex, apple, doktorluk vs. yetmiyor bazı şeylere.
  • (bkz: doktor bu ne)
  • parası var almış ve sevmiş. kime ne sana ne ? fakir başlığı