şükela:  tümü | bugün soru sor
  • spottify'ın tüm platformlarda kullanılabiliyor olması ile öne geçtiği karşılaştırma.
  • spotify'ın başarısı bariz. üzgünüm apple, bir sürü ürün ve hizmetini kullanıyorum ama bu sefer güzel olmamış.
  • bende bu apple music nerden tanıdık geliyor diyorum. steve amca ters döndü mezarında. lütfen ama biraz daha yaratıcılık.
  • spotify şu sıra basar malesef. daha eksiklikleri var apple ın.
  • spotify havada karada götüreceği karşılaştırma... spotify kullanış açısından hem kolay hem de insanı yormuyor... apple'ın burnu havada yaptığı işlere gıcık oluyorum...

yaklaşık 12 yıldır apple ürünleri kullanan biriyim...
  • shazam bağlantısı ve akıcılığı ile spotify fersah fersah önde bence. radyodaki şarkıyı şazamlıyom, sonra spotify açıp shazam listeme giriyom, şarkı tam da orada.
  • henüz denemiş değilim ama spotify'dan gayet memnundum. uzun yılların apple kullanıcısı olarak buna da bir şans vereceğim tabii ki.
  • 6 aydır spotify kullanıcısıydım.belki şu an için spotify iyi durumda olabilir fakat bugün geçiş yaptığım apple music sanırım daha iyi gelicek.bir adet beğendiğim almanca rapten dolayı bütün haftalık keşifte önerdiği müziklerin almanca rap olması ve allah belamı versin neden dinledim bu şarkıyı raddesine geleceğini sanmıyorum.
  • kataloğuna king crimson'ı ilk katanın götüreceği versus.
  • en azından şimdilik spotify'ın önde olduğu, ama bayağı önde olduğu karşılaştırma. ilerleyen zamanlarda bakalım apple music ne kadar gelişecek, buna spotify'ın cevabı neler olacak.