şükela:  tümü | bugün
  • birine 'kibariye' diye komut verirsiniz calmaya baslar digeriyse komut momut kabul etmez kendiniz gider kbiariye'yi acarsiniz.
  • spottify'ın tüm platformlarda kullanılabiliyor olması ile öne geçtiği karşılaştırma.
  • spotify'ın başarısı bariz. üzgünüm apple, bir sürü ürün ve hizmetini kullanıyorum ama bu sefer güzel olmamış.
  • spotify' in açık ara kazanacağı versus.

spotify hem kullanım hem de görsel açıdan ios uygulaması gibi dururken ; apple music android uygulaması gibi.
  • apple music'in ses kalitesinin spotify'dan daha iyi olduğu kıyaslama.

scropions - rock you like a hurricane şarkısı ile kıyaslanabilir.

not: spotify da ses kalitesi en iyi olarak ayarlı.
    edit: marshall major kulaklık ile denedim.
  • spotify havada karada götüreceği karşılaştırma... spotify kullanış açısından hem kolay hem de insanı yormuyor... apple'ın burnu havada yaptığı işlere gıcık oluyorum...

yaklaşık 12 yıldır apple ürünleri kullanan biriyim...
  • shazam bağlantısı ve akıcılığı ile spotify fersah fersah önde bence. radyodaki şarkıyı şazamlıyom, sonra spotify açıp shazam listeme giriyom, şarkı tam da orada.
  • kataloğuna king crimson'ı ilk katanın götüreceği versus.
  • sistemin kendi uygulaması olması, diğer apple ürünleriyle tam uyumlu çalışması ve özellikle apple watch uyumu ile benim için kazananın apple music olduğu karşılaştırma. zaten arayıp bulamadığım bir müzik henüz olmadı.
  • spotify ses kalitesini daha temiz veriyor.
    özellikle bas gitarda ck daha iyi anlaşılıyor.