şükela:  tümü | bugün
  • yeteri kadar paran olmadığının kanıtıdır.

kendileri benim yanıma elemanlarını gönderiyorlar bana bir şey satabilmek için.
  • tam olarak siteye girip 23.55'ten itibaren sürekli sayfayı yenileyerek başarılabilecek olay. ben gittim sordum öyle dediler. ve ilk gece işe yaradı.
  • komedi bir olay. gece yarısı bilgisayar başına geçip sayfa yenileyecekmişiz. 2000 liralık telefon sat, bütün dünya çapında açma kapama tuşu bozulsun, sonra tamir ettirebilmek için üniversite ders seçme zamanı gibi ha babam sayfa yenile.

ulan hadi yoğunluğu anlarım da, randevuları günlük açmak ne demektir arkadaş ya. 2 hafta sonra, 3 hafta sonra, seçelim neyse alalım gelelim. bu nedir böyle müşteriyle dalga geçer gibi!
  • sıra, düzen, randevu sisteminden anlamyan türk halkına yaramayan sistemdir. bizim milletimiz banka sırası dışında sıra görmemiş ki. kabullenemiyor. adamlar amerikadan çine japonyadan fransaya aynı randevu sistemiyle çalışıyor. neden? çünkü kimsenin sınırsız hizmet gibi bir kaynağı yok, hizmet sınırlı, çalışan sınırlı, zaman sınırlı. ee gelecek kişi sayısı da sınırlı.

hay türk milletinin neyine apple zaten be.
  • apple her yerde randevu sistemiyle çalışabilir ama burada bildiğin memurluk gibi torpille sıraya kaynayanlar var. apple yarrak yapsa götünüze sokacaksınız. biz de kullanıyoruz da şunu yaşam amacı haline getirmeyin amk.
  • ımkansız değil fantastikdir. 00:00 dan hemen sonra bilim-kurgu türüne dönüyor. ama 3 dakikanız var sonrası yine hayaller..
  • 2. günümde başardığım eylem. yaşadığım sevinci sonradan düşündüğümde gören de beni iphone 6 kazandı zanneder.
  • zor bela 3.gün randevuyu tutturdum. 6 gün sonraya ancak alabildim, sevinmeme şaşırıyorum.
  • ufak bir detayla çözdüğüm olaydır. 23.58 de sisteme giriş yaptıktan sonra sayfayı sürekli yeniledim. tam 00:05 te randevular açıldı. gününe bakmadan hemen bir tane aldım. yalnız zorlu avm değilde akasya avm yi tercih ettim. daha kolay çıkıyor.

bugün gittim, mavi ve kırmızı ekran veren iphone 6 cihazımın yenisini verdiler. personeller güleryüzlü ve hızlılar.

edit: imla