• paranla rezil olmuşsun. alıcaktın huawei kafan rahat olacaktı.
  • arkadaşının kafasında kır telefonu.
  • bu devirde böyle bir telefon geçici olarak arkadaşa veriliyor. ilginç. hem de teknoloji özürlüsü. daha da ilginç.
  • dfu mode'a al resetle amk. ne meşgul ediyorsun apple müşteri hizmetlerini.

tanım: rezalet olmayan bilgisizlik.

edit: özel mesaja dadandılar, o yüzden ek bilgi veriyorum. ekran şifresi ile birlikte icloud şifresini de hatırlamayan bir gerizekalıysanız bu yöntem de çalışmıyormuş. zaten face id ile çalışan telefonun ekran kilidini nasıl bir beceriyle patlattınız onu da anlamadım. çalsan bu kadar bozamassınız.
  • rabbime sordum tüketici mahkemesi dedi. *
  • çok yakın zamanda arkadaşımın başına gelen olay. güvenlik sebebiyle tüm bu doğrulama süreçlerini tamamlamanız gerekiyor. ardından 7-14 gün içinde bir şifre sıfırlama linki gönderiyorlar. bu süreçte telefonu kullanamıyorsunuz.

iphone kullanıyorsanız kesinlikle telefonunuzun parolasını ve bağlı hesaplarınızın şifrelerini bir yere not edin. eğer ekran parolasını unutursanız icloud ve bağlı mail hesabınız doğrulama için kilit rol oynuyor.

her ne kadar bu tarz aksi durumlarda can sıkıcı olsa da eğer bu telefon şu an çalınmış olsaydı apple'ın harika güvenlik önlemi olarak bahsedilecekti.

geçmiş olsun.
  • kısaca demişler ki sıgıroglu sıgırlara iphone x miks yok

ben demedim lüffen kusura bakmayin . sadece öyle anladim .
  • (bkz: peki ne olacak şimdi) sorusunu akla getirendir. yazık.
  • evet bu başlıkta, neden telefon, araba ve türevi değerli özel eşyalarımızı kimseye vermememiz gerektiğini anlatan bir hikaye görüyoruz.

geçmiş olsun. acı bir tecrübe olmuş. apple böyle konularda güvenliği çok ön plana alır. muhtemelen çalıntı, hırsızlık gibi bir olay şüphesiyle güvenlik endişesinden dolayı işlemi gerçekleştirememişlerdir.
  • apple sevgiline aldığını anlamış ve onun özel hayat kurallarını ihlal etmek istememiş, geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap