• forever apple
  • apple bitcoin'se huawei ethereum'dur.
  • apple a bok atmak gibi olmasın, apple fanları linç etmesin ama huawei nin son seri telefonları ile kazanacağı versustur nazarımda.
    geçmişte esimin kullandigi huawei den pek memnun kalmamıştık ama bu son seri huawei ler bir harika dostum *
  • abi ne hawaii’si allah aşkına ya saçma sapan her şeyi versuslamayın lütfen.

ios>android
  • (bkz: apple)
  • apple mercedes, huawei ise kia’dır.
  • ikisinin de amiral gemisi telefonlarını karşılaştırırsanız, huawei yükselen bir trendde. apple ise düşüş trendinde.

amerikan hükümeti ajanlık falan diye huawei satışlarını kısıtlıyor amerika'da. çin de apple satışlarını çin'de. amerikan hükümeti daha güçlü olduğu için huawei daha çok zarar görüyor bundan tabi. benim tahminim iki pazar da birbirine açık olsa kaybeden taraf apple olacak. çünkü huawei apple'ın yaptığını daha ucuza, daha iyi yapıyor.

apple çok daha büyük ve marka değeri daha fazla olan firma. insanlar apple markasını statü olarak görüyor. bu avantaj. ama bunun da yakında değişeceğini düşünüyorum. huawei çinli, çakma falan diye bir önyargı var hala ortalama insanda. bu değişince apple butik telefon markasına doğru evrilmeye başlar. belirli bir kesime hitap eder.
  • apple ile vs çıktığına göre işe yarar bir telefon almışım vaktinde
  • biri sol pantolon cebimde diğeri sağ pantolon cebimde aslında.
    ibre de daha çok solu gösteriyor. malum sağa doğru olursa baş ağrısı yapar.
  • tartışmasız huawei.
hesabın var mı? giriş yap