• bana bir iskender ismarlasalar kimsenin ruhu duymaz ama yine de ismarlamazlar boyle boyle zengin oluyolar.
  • o paraya yunanistanı alır, bayrağını ısırılmış elma olarak değiştirirsin.
  • o parayı değilde, o kadar parayı koydukları kasayı verseler bile satar yine hayatımı kurtarırım.
    (bkz: fakir kafası)
  • şimdi o parayı faize koysan, ayda...

(bkz: hesaplayan adamlar)
  • apple'a açık mektup; bak otomotiv sektörüne girmeyi düşünüyorsan gel şu volvo'yu çin'li geely'nin ağından kurtar.
  • hayrına bize bi sol bek alsınlar ya
  • türkiye'nin her iline 2.5 kaçak saray yapmaya yeter paradır.
  • ayıptır söylemesi akbank'ta 2 tane hesabım var. bir tanesini kullanmıyorum ama otamatik ödemelerim o kullanmadığım hesabıma bağlı. sürekli maaşımın yattığı hesaptan kullanmadığım hesaba para aktarmak zorunda kalıyorum. yine bir gün boşalmış olan hesabı doldurmak için transfer yapacakken gönderen ve alan hesapları yanlış seçtim. nakit avans kullanıp birinden diğerine aktardım.

şimdi bunu apple yapsa, dünya ekonomisi çöker. öyle büyük bir meblağ.
  • gariban dünya devlerine ve bazı küçük ülkelere dert olmuş ve haberi yapılmış über nakit para.

harbi naapsın lan apple , size soruyorum naapmalı ?

(bkz: başkanım beni al)

para
  • asgari ücretle çalışan işçilerimizin, maaşlarının 4 katı borçlanarak büyük emek ve katkı sundukları paradır.
    bu arada 75 milyon olan türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının, kendi sayılarından 8 milyon fazla, tam 83 milyon cep telefonu sahibi olduğunu hatırlatmış olalım.

ne diyelim aga beyin yoksa beyni olanların işgali altında olacağız.
    yoksa siz hala ipohe 6 almayanlardan mısınız ezikler, pis sefiller!
hesabın var mı? giriş yap