şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kalbini)
    çünkü apple samsung'un eline ancak onu verebilir.. çünkü samsung televizyondan bilgisayara telefondan buzdolabına müthiş bir yelpazede ürün sunan bir teknoloji ve elektronik devidir.. apple ise basit bir işletim sistemi ve telefon çıkardı diye starbucks'ta oturan fanboylarını kazıklayarak geçinen bir şirkettir..

not: starbucks'ın lattesi soğuk buzlu falan güzel oluyor..
  • baba parası yiyen ergen lakırdısı. sırf bir elma simgesi için 500tl fazla ödeyen, üstüne application içinde para bayılan kesimin hayallerini ifade eden sözcükler. fanboylar olduğu sürece apple'ın sırtı yere gelmez.
  • fiyat açısından haklıdır. hatta hepimizin eline vermiştir, maaşın birkaç katı falan...
  • genelde samsung seven bünyelerin "ahahah gerizekalısınız ki siz, apple devrim falan yapmadı, steve jobs diktatör ve adi pis hırsızın teki. apple da hırsız, sizin devrim dediğiniz şey zaten önceden vardı. sırf hava atmak için özellik bilmediğiniz telefona milyarlar dökün bakalım cadde çocukları !!1!!1!1!" tarzından öteye gitmeyen/gidemeyen eleştirileri yüzünden algılayamadıkları gerçektir.

bakın samsung rezalet bir firma demiyorum, zaten öyle bir şey yok. aynı şey htc için de geçerli. ama son patent davasından da anlaşılabileceği üzere dünya'nın en büyük teknoloji devi apple'dır. macintosh'la, ipod'la, iphone'la, ipad'le defalarca kanıtladılar bunu. yani siz sırf marjinal olmak için ya da apple ürünleri kullanan insanlara bok atmak için "apple aslında bok gibi bir üründür, tek yaptıkları başkalarının ürünlerini taklit edip yeni yapmışlar gibi tanıtmak." derseniz millet size götüyle güler. mantık sınırları çerçevesinde tartışın; samsung daha iyi deyin, apple'ın şu yanları daha iyi deyin ama apple'ın teknoloji alanına yaptığı katkılara bok atmaya kalkarsanız ayıp etmiş olursunuz, başka bir şey değil.
  • apple köleleri'nin gördüğü sanrıdır. bir nokia kullanıcısı olarak ben bile g.tümle gülüyorum şu işe lan. gidin dersinizi çalışın öyle geçin klavye başına beya.
  • yıllardır gerçekleşen olay. note 7 rezaletinden sonra zaten samsung telefon bölümü artık kendini toparlayamaz. geçmiş olsun.
  • sonrasında nokia'nın samsung'un eline vermesi ile çoşacağımız durum. arkadaşım televizyon yapıyorsunuz, oradan devam işte... apple televizyon yapıyor mu? yapmıyor. e ilerle işte oradan, rakiplerin kim ki lg, panasonic falan filan... 1 numara olursun yeminle
  • gerçeklememesi halinde şaşırılacak olay..

samsung canavar telefonlar üretiyor. uzaya çıkacak.. öyle donanımı var. peki ya yazılım?

-içi çöplük gibi telefonlar üretiyor.. uygulama dolu silinmiyor da amk. benim telefonumda mesela digiturk play var. neden bilmiyorum. siliyorum geri geliyor..

-kullanıcı dostu tanımını ucuz diye algılıyor.. telefonda yapmam gereken en basit işlem bile 4-8 hamle arası. eski bir blackberry kullanıcısı olarak 2 hamlede yapamayacağım işlem yoktu.

-güvenlik nedir bilmiyor. millette yazık... güvenli diyenler olacaktır. el siki görmemiş, kendi sikini piyade tüfeği zannediyor sadece.

eline, batan blackberry bile malesef verebiliyordu. apple kullanmadım ama zor olmasa gerek.