şükela:  tümü | bugün
  • rengi kırmızı.
  • reçetesiz satılmaz.
  • türkiye'de reçeteyle satılan en kuvvetli ağrı kesicilerden biri. 550mg naproksen'in yanında 30mg kodein içerir. tabi bir vicodin bir kırmızı reçeteli ağrı kesici dalında değerlendiremeyiz ama majezik, aferin, minoset vs. gibi ilaçlar bu 30mg kodein'in yanında bonibon kalır. advil plus ve tylol extra gibi yabancı ilaçlar pazara girmediği sürece buna talimiz.
  • çoğu yerde reçete istemiyorlar. kodein siker hacı.
  • süpper ağrı kesici ve evet sanırım kafa yapıyor ya da ben sarhoşum başım dönüyor.
  • piyasadan çektiler galiba.
  • içindeki kodein, "çakırkeyif" kıvamında narkoz etkisi yaratıyor. ben sevdim yalan deeel.

edit: nefes darlığı yapıyor yalnız, bilin de, prospektüsü bi okuyun yani, "yan etkileri" kısmı, antidepresan ilaç prospektüslerinden bi tık kısa diyeyim siz anlayın.
  • eczacının günde bir kereden fazla alma dediği ilaç kodein bağımlılık yapıyormuş. çok dikkatli kullan sonra hapçı gibi bağımlı olur reçete arar dolaşırsın dedi. siksen kullanmam amk.
  • uyuyamamama sebep olan diş ağrımı sikip atmış,dualarımın sahibi olmuş,rengi itibariyle bonibon kutusuna konsa sırıtmayacak olan ilaç.yalnız mide rahatsızlığı olanlar dikkatli yaklaşmalı.
  • reçetesiz satılmayan ilaçtır satan da haliyle suç işlemektedir.