şükela:  tümü | bugün
 • ekran görüntülerine bakılırsa son derece güzel görünen, online apartman ve site yönetimi uygulaması.
  www.apsiyon.com
 • piyasaya yeni sürülen bir apartman/site yönetimi yazılımı. şeffaf yönetimden yana olanların kullanmak isteyeceği türden bir uygulama.

  apartman/site yöneticisi iseniz; internet bağlantısı olan her yerden 7/24 bilgi girişi yapabileceğiniz, faturaları ve her türlü veriyi depolayabileceğiniz, yardım menüleri ile kolaylıkla kullanabileceğiniz;

  apartman/site sakini iseniz; alacak ve borçlarınızı güncel olarak takip edebileceğiniz, site ve mahalle hakkında bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz, komşularınızla iletişimde olmanızı sağlayan faydalı bir uygulamaymış.

  üstelik denemesi bedavaymış...
 • malum son yılların yükselen trendi markalı konut projeleri, residence'lar ya da güvenlikli, asansörlü, çok sayıda hanenin bir arada yaşadığı siteler. hepimiz bu evlerde yaşamak için satış ofislerinin önünde kuyruk oluyor, banka kredisi peşinde koşturuyor, pazar günleri gazetede konut haberi dışında bir içerik okuyamıyoruz.

  eee girdik bir eve, taşındık diyelim, hadi hayırlı olsun. bu kadarla bitti mi, hayır bitmedi... bir arada yaşamanın bazı gereklilikleri var. aidatı var, apartman görevlisi var, güvenlik var, havuz bakımı var, peyzaj hedesi var, algısı/vergisi var oğlu var... bunların hepsi para, takip meselesi. apartman bakımı zor, zahmetli, organizasyonel bir iş.

  apsiyon işte tüm bu okurken bile insanı yoran işlemlerin takibini kolaylaştıran, nereye neyin harcandığı bilgisini gözler önüne seren, kafanıza bir şey takıldığı zaman yöneticinin kapısına dayanmaktansa sadece internete girerek sorularınızın cevabını alabileceğiniz on numara bir apartman/site yönetimi uygulaması. hem de öyle masaüstü bir uygulama değil. 7 gün 24 saat dilediğiniz yerden -starbucks'ta kahvenizi yudumlarken dahi :)- girip takibinizi yapabileceğiniz, bir arada yaşamanın zorluklarını hafifleten çok yararlı bir uygulama...

  yapanların, akıl edenlerin eline sağlık.

  bir de şükela bir web sitesi var. buyrun ayakta kalmayın.

  www.apsiyon.com
 • günümüzde hala ezbere yapılan, hataya son derece açık ve profesyonellikten uzak apartman yöneticiliği işlemlerinin pratik bir şekilde düzgünce takip edilebileceği yararlı bir program.
 • milliyet emlak'ta da haberi çıkmış apartman ve site yöneticilerinin hayatını kolaylaştıran güzel site/uygulama.

  bu da haberin linki:
  http://www.milliyetemlak.com/…ber.html?haberid=9188
 • faideli bir yazilim!

  5 daireli apartmanda bir yonetim toplantisi sirasinda husumet cikma ihtimali 92.7%* iken,
  daire sayisini arttirdigimizda otomatik olarak oranimiz da artmakta.. yani bu yazilimi icin oyle kocaman sitelerde oturmaya gerek yok, kendisi her binaya lazim..

  zaten apartman toplantisi denen sey turkiye'de geleneksel hale gelmis bir hararet ortamidir, incir cekirdegini doldurmayacak konularda saatlerce tartisilir ve ortam iyice alevlendikten sonra para-pul ve yonetimsel mevzuulara gelinince de kiyamet kopar; ya kayitlarda yanlislik vardir ya da ek masraflar cikmis ve bunlardan haberiniz olmamistir, vs. vs.

  iste bu yazilim kulturel bir motifimizin icine ederken kafamizi da rahata erdirir, hem yonetici/yoneticiler hem de apartman/site sakinleri icin.
 • yapmış oldukları ykb entegrasyonu ile yöneticileri her ay banka hesabı kontrol etme derdinden kurtarmayı başarmış uygulama.
  (bkz: sürekli büyüyor efendim durduramıyoruz)
 • seri a yatırım turunda earlybird yatırım fonundan 2.5m $ yatırım almış firmadır. başarılarının devamını diliyoruz.
 • sekiz daireli bir apartman için zamanında denemiştik kendisini. bugün bir güvenlik firması aradı sizin siteye güvenlik için teklif verelim dedi. apsiyondan mı aldınız diye sorunca almadık dediler.

  7/24 min. 8 güvenlik duracak şekilde teklif istedim. her dairenin önünde bir güvenlik fena olmaz. çalışsınlar işleri ne...
 • 8 mühendisin çalıştığı ar-ge merkezi kurmuşlar bakanlık onaylı.

hesabın var mı? giriş yap