şükela:  tümü | bugün soru sor
65 entry daha
  • ilk günden itibaren "mesajların tamamını isteyene atarım" demesinden dolayı mesajları talep etmeme rağmen yollamayan yazar.

kızım, belki ben bir savcıyım ya da hakimim veyahut avukat. sadece son derece basit bir şekilde "mesajları yollayabilir misin?" diye yazdım ve sen de yollamadın. laf olsun diye entrye eklediğin bir beyan bellli ki. yani cesaret edemedin, mesajlarda suç unsuru var ise senin payının da olabileceği noktasını hesaba kattın. ya da gelişimini tamamlayamayan bir primat olduğundan, entry'nde beyan ettiğin taahhüdün bir anlamı yok senin için. yani laf olsun diye yazdın. yani boşsun.

netice itibariyle rica ediyorum en azından sözünü tut ve bir daha dönme sözlüğe. zira cidden sözlüğün temizlenmeye ihtiyacı var. bunu ne kadar çok yazar kendiliğinden fark etse ve gitse, bu mecra o kadar çok okunur ve gene referans, kaynak olur.

edit: mesajların tamamını okudum. iki gencin bir çeşit heyecan arama çabasından başka şey bulamadım. sözlüğü bu derece meşgul eden "bu muymuş?" dedim. yazık. sözlük balonu patlamış, kutsal bilgi kaynağı ölmüştür arkadaşlar.*