şükela:  tümü | bugün
  • aqua di polo 1987 markasıyla dünyadaki polo konsept akımlarından biri olarak (tommy, ralph lauren, us polo etc) türkiye'ye gelmiş uygun fiyatlı aksesuar markasıdır.

arjantin temelli bir şirket aksesuar olmalı lisans sahibi. günlük kullanıma uygun, düşük bütçe dostu binlerce gözlük, saat, takı, cüzdan vs ürünleri var. türkiye'ye yalnızca saat modelleri gelmiş gördüğüm kadarıyla.

bu markanın fiyatları ucuzdur, modelleri çok güzeldir, kalitesi ortadır. lcw gibi. sürekli yeni olsun, hep aynısı olmasın, ucuz olsun kafasında bir marka.
  • saatlerinin kalitesini merak ettiğim, modellerin gayet güzel ve ucuz olan aksesuar markası.
  • gözlükleri de gelmiş. trendyol getiriyor galiba. kampanyasından 1 gözlük ve 1 saat aldım. şaşırtıcı derecede iyi!
  • yeni parfümleri ile döktüren marka. geçen ay trendyol'dan kol saati aldım. yanında hediye olarak gran paradiso parfümün tester kokusunu yollamışlar küçük sişede. çok ferah bir koku. hafif okyanus ve limon havası var. çok beğendim. uygun bir fiyata 50'lik şişesini aldım. yeni koku markam artık. zaten çok memnundum markadan, kokularını türkiye'ye getirmelerine çok sevindim. trendyol'a tebrikler. güzel işler yapıyorlar.

sadece gran paradiso erkek parfüm ve la rocca kadın parfümlerini görebildim. başka kokularını da getirirler umarım.
  • çok şık saatleri uygun fiyata satan marka.

kendi sitesinden yaptığım alışverişte saatin yanında verdikleri 50ml'lik parfümü göndermeyi unuttukları için whatsapp canlı destek'ten konuyla ilgili bilgi aldım ve yaşanan sorunu hızlıca çözüp direkt olarak ürünü kargoladılar sağolsunlar.
  • tasarım saatlerin adi kopyalarını satan, pek de güvenilir olmayan marka. çok sayıda fake ürün var. isminde hayır yok zaten.

mesela... orjinali / çakması
  • trendyol’dan ucuza aldığım beklediğimden daha iyi çıkan kol saati.
  • modeller gayet iyi duruyor. iki adet saat siparişi verdim. geldiğinde editleyeceğim.