şükela:  tümü | bugün
 • icinde insan vucudunun 70 - 80 km hıza ulashabildigi bi kaydırak olan "beyaz kaydırak" ın bulundugu mekan.
 • extreme ve screamer gibi kaydırakların üst kısmında "el ve ayaklarınızı kenarlardan uzak tutun, kesinlikle ayaga kalkmaya çalışmayın" gibi uyarılar barındıran aquapark
 • nbgs'in (http://www.nbgsintl.com/projects.htm) en büyük projelerindendir bu aqua park. nbgs ne demeyin, yukarıda url var işte. bu park, 2000 yılının haziran ayında açılmıştır. eşşek gibi büyüktür, projeside muhteşemdir, birkez giren bir daha çıkmak istemez. hiç tartışmaya gerek yok, bölgenin en iyi aqua parkıdır, adaland'e falan basar. ama işletmecilik anlayışı çok zayıftır. turizm sektöründeki her işletmede olduğu gibi bu işletmede de bu işi bilmeyen adamlar yönetimdedir.
  birde animatörleri vardır ki sürekli eşya bulma yarışması oynatırlar. bu kadar
 • dalgalı havuzundan nefret ettiğim bir yer
 • k.adası - selcuk yolundadır. sabah saat 10 da açılır akşam 7 de kapanır.ayrıca kaydırakları fln kesinlikle adalandinkiler gibi tek tip diildir , çok orjinal şeyler bulunur.
 • insanlarin kamyon lastiklerine binip kendilerini akintiya biraktiklari, sonra da bir kuytuda denize atilan copler gibi sikis tepis toplastiklari bir sirin beldemiz. ayrica dayak yemeye doymayanlar icin icine girilip sert plastik koselere kafa goz carparaktan havuzlara dusulen eziyetleri de var.
 • kuşadası yakınında üç yıl önce açılan, tepesi kapalı/açık kaydıraklar, dalga havuzu, havuz içinde bar, kara şövalye, anaconda gibi kısımlarında türlü maymunlukların yapıldığı yer. bütün gününüzü orada geçirecekseniz güneşten korunmaya çalışmanız (farkında olmadan şam arabına benzeyebilirsiniz), dehşet dolu bakışlara maruz kalmamak için havuza düştüğünüzde bikininizin yerinde durup durmadığını kontrol etmeniz ve animatörlerin dışında inat ve ısrarla yardım eli uzatan bünyelere pek bulaşmamanız önerilir. tatilin son gününde giderseniz tatilin tadı damağınızda kalabilir, aynı günün akşamı otobüse binerseniz durmadan bir yerlerden kaydığınızı/atladığınızı sanarak uykunuzdan sıçrayarak uyanabilirsiniz.
 • efenim bu yerde upuzun siyah bir kaydırak var ki ona bakınca insanın aklına zenci pipisi gelmemesi mümkün değil.. bahsi geçen kaydıraktan kayarken insanın kendini sperm gibi hissetmesi, kaydırağın sonunda dışarı boşalmayla karşılaşıp hüzünlenmesi.. oluyor böyle şeyler..
 • lavabo gibi bi kaydıragı vardır bir huninin icinde done done asagıya doru kayılır sonrada dipteki delikten pislik gibi havuza dusulur. ayrıca giris ucreti 30 milyon turk lirasıdır.