şükela:  tümü | bugün
  • sanırım dünyanın en güzel topuklu ayakkabılarını yapan floransa merkezli marka.
  • gerçekten de dünyanın en güzel topuklu ayakkabılarını yapan italyan markası.
  • italyan moda markası; kolombiya doğumlu edgardo osorio tarafından 2011 yılında kurulmuştur.
    “sexy thing” bootie'leri, "belgravia" ve "christy" flat'ler ve "wild thing" sandaletleri imza tasarımlarıdır.

küfür içeriyor 18+

bu tasarımcının ayakkabısını almak için eşimin bana sözü vardı.
    "oha hamına koyim, bir ayakkabıya bu kadar para verilir mi" nidaları arasında kendisine beğendiğim modeli ve yakışıklı osorio'nun fotoğrafını gösterdim nette, "bak bu ayakkabıyı bu adam tasarladı" dedim.
    "onun ben hamına çakayım" dedi.
  • başıma bir şey gelmeyecekse tasarımlarını aşırı basit bulduğum marka. neredeyse bütün modellerini bambi inci elle vs gibi yerlerde makul fiyatlara kolaylıkla bulabilirsiniz. tasarımlar aşırı tanıdık ve basit görünüyor. bu kadar beğeniliyor olması beni çok şaşırttı ben mi körüm anlamadım. hayır çok afedersiniz bi de çirkinler
    yani artık pazarlara kadar düşen şu çizmeye 2.395 euro fiyat çekince dünyanın en iyi tasarımcısı mı olunuyor?
    bunlar mı yani dünyanın en iyi tasarımları?
    2002 modasını size kakalıyorlar
    yemin ediyorum her yerde var
  • bağcıklı babetleri 585 euro olmasa harikadır. babet olup da bu kadar şık olamaz bir ayakkabı. %75 indirimde beymen'de bulunabilir şu aralar.
  • birkaç üstteki entryde tasarımların bambi ve inci gibi yerlerde bulunabileceğinden bahsedilmiş, evet doğru, birçok markanın tasarımlarını kopyalayıp önümüze sunuyor bu yerler, bunu zara da yapıyor, mango da yapıyor. esinlenme adıyla dior, balenciaga, gianvito rossi vs. gibi markanın ürünlerini daha uygun fiyata üretip satışa sunuyorlar.

miu miu'nun incili terliklerini, aquazzura'nın ipli babetlerini, chloe'nin üstü işlemeli botlarını, celine'nin rahat katlanabilir babetlerinı ve daha birçoğunun benzerini, zara'da, mango'da, inci'de, bambi'de bulabiliyoruz, çünkü bu ürünler başarılı tasarımlar ve dünyada ses getirdiler, bu yüzden de her yerde evet her yerde aynıları üretildi. mode böyle bir şey.

aquazzura'nın tasarımları bence ayakkabı dünyasının önde gelen tasarımlarından, gianvito rossi gibi, jimmy choo gibi.

italyan bir marka olduğunu da renklerinden ve neşesinden anlıyoruz, yaklaşık 4 yıldır markanın ürünlerini takip ediyorum, seksi, feminen ve şık olarak yorumluyorum tasarımlarını.