1. ipragaz reklamındaki beyaz köpeğin havlayarak kamyonunu kovaladığı fiktif tüp markası.
  2. hafta ici hergun metro fm de kadir copdemir ve pascal nouma nin sundugu, havadan sudan konusulan goygoy programi. 18.00 da baslamaktadir.

an itibariyle keyifli muhabbet donmekte.
  3. kadir çöpdemirli pascal noumalı 07:00-09:00 arası metro fm programı.

iyi hoş muhabbet dönmekte de ortada text gibi bir şey var ve ona bağlı kalındığı çok belli oluyor, yoksa bu kadar boş kaleye yuvarlamalık espriler çıkmaz. ha dinletiyor kendini o ayrı.
  4. güzel makara yapıyorlar. gülümsetiyor sabah sabah.
  5. sabahları işyerim keşke daha uzak olsa da işe giderken daha fazla dinleyebilsem dediğim program.

pascal nouma'nın nasıl tatlı bir aksanı var. "madem giricez kabire, sevişelim habire" lafı ancak bu kadar sevimli söylenebilir.
  6. sanki canlı değilmiş hissiyatı veriyor bana. böyle akşamdan ya da günün boş vaktinde kaydetmişler de sabahınan önümüze sunmuşlar gibi..

değil belki, ama öyle gibi geliyor.

bu pascal denen herif ne güzel kahkaha atıyor yalnız ya.. canım!
  7. oldukça geyik bir radyo programı. nouma'nın bu kadar akıcı türkçe konuştuğunu bilmeyen biri olarak şaşırmıştım ilk dinleyişimde. oldukça neşeli muhabbetler çeviriyorlar özellikle magazin haberleri üstüne. yalnız, o muhabbetler fazla kısa tutuluyor sanki. daha tadı damaklarda kalmışken pat diye bir şarkı veya reklam girmeleri can sıkıyor.
  8. her daim olmasa da arada ciddi kopartan radyo programı.
    geçenlerde kadir çöpdemir, pascal nouma'nın bir lafı üzerine, "pascal, seni denize atsam, bana geri atar" diye isyan etmesiyle kopardı.
    bir de pascal'n acaip sevimli bir aksanı var ya, bi süre dinledikten sonra kafama kazınıyor, öyle konuşasım geliyo.
  9. sabah işe gidiş yolunu çekilir kılan program. en son bugün telefonda pascal attığı her golden sonra ünlü birisinin ölmesi ile meşhur aaron ramsey’e gusül abdestinin nasıl alınacağını öğretiyordu.

ara gaz hakkında bilgi verin