• ara abi bana fotografi sevdiren insan (barbie, ara abi dedim dikkat et).
  • onun gozunden bi baska mı ne hersey..
    mutesem hisler uyandiran fotograflari var..kar ve istiklal..
  • olay fotograflarina önem veren fotograf sanatcisi.
    genis acili objektifi kullanmayi bircok "acemi" fotografciya sevdiren duayen / kompetan.
  • henri cartier-bresson un çömezi. istanbul'un unutulmaz nostaljik fotoğraflarıyla tanınır. son zamanlarda sinemaya el attı (bkz: iz) (bkz: günese yolculuk). artık genclere yer acsın.
  • türkiyede leica m6 serisini en başarılı kullanan, aynı zamanda alanında duayen olan sevmli, zeki insan. ondan iyisi yok bu ülkede..
  • su siralar turkcell reklamlarinda oynayan fakat rol yapmayan, icinden geldigi gibi davranan ermeni fotografci. zaten reklamlar da 1 kerede cekilmis.
  • reklamda 532yle aranan herkesin gulmesiyle bir kelime esprisi yapilmi$ olabilirmi ara guler arasinda diyodum da,(bkz: olmaz oyle sey)
    umarim.
  • zeki, zeki olduğu kadar da hoş sohbet ve esprili, dünya çapında üstüne basa basa "foto muhabiri".

istanbul'u ondan daha iyi görüntüleyen birini tanımıyorum.
  • galatasaraydaki ofisini ararsınız "foto muaabiri ara güyleriyyyn offiysi" diye çok tatlı bir aksan ve inanılmaz tatlı bir üstatla konuşursunuz. sözünü sakınmaz. ve asla kırılamazsınız. bir yerden bir yere dialarını yollayacak olursa üstünde muhakkak şu not vardır...

dikkat!!!

grafiker, resim seçici, redaksiyon, matbaa işlemlerinde çalışanlara mühim nottur. elinizdekiler birer ara güler fotoğrafıdır. bu fotoğraflar işlemde iken çay, kahve, gazoz, fanta ve benzeri meşrubatlarla fotoğraflara yaklaşılmaz, fotoğrafların civarında yemek yenmez ve içki içilemez, fotoğraflar ıslak veya sıcak yere, örneğin vantilatör veya kalorifer üzerine konulamaz, üzerine öksürülemez, ıslak veya pis ellerle tutulamaz, yakınında sigara içilemez ve yüksek sesle konuşulamaz.

ayrıca türkiyede içinde hiç insan olmayan manzara resimleri, cami resimleri yerine bu temaya insanı da katarak fotoğraf çekmeyi daha doğru bulmuş ve uygulamış ilk sanatçıdır.
hesabın var mı? giriş yap