şükela:  tümü | bugün
 • cuma ve cumartesi özellikle akşama doğru dinlenince gerçekten sinir bozucu oluyorlar. ayrıca gazlıyorlar sanki
  (bkz: the shy retirer)
  bönüş
  (bkz: r u still in 2 it)
 • wikipeadi tanimi :an arab strap is a sexual device usually made of leather and a metal ring that is fastened or cinched around a human male's genitalia.

  amerikada bir bardaki konserlerinden sonra cd kapagini imzalatmaya yanlarina gittim. malcolm philophobianin kapagindaki ciplak hatunun suratina bir konusma balonu cizip 'i hate aidan' yazdi. daha sonra aidandan imza alirken aciklama ihtiyaci duyup ben yazmadim malcolm yapti onu dedim saf saf. o da e herhalde anlamistim deyip bozmustu beni ama hala hastasiyiz.
 • the last romance'i cikaraliberi bu adamlar, baska birsey dinleyemez oldum. yok, gercekten yok boyle adamlar. album bastan ayaga harika. aidan soz yazarliginda kendini asmis, malcolm'in melodileri kendi klasiklerini bile kiskandirmis. neresinden anlatilsa beyhude, tam bir strap isi olmus the last romance. averaj bir albume gore oldukca kisa surse de tekraaaar tekraaaar dinlenip icler gecirilesi bir 30 kusur dakika hediye etmis kafadarlar bizlere.

  sozler yagiz bir iskoc delikanlisinin basindan gecenlere isik tutuyor her zamanki gibi. stink albumu actiginda zaten nerede, kimin ellerinde oldugunuzun farkina varmamaniza imkan yok. aidan'in konusma/sakima arasi gelip gittigi chat in amsterdam, 'ulen yoksa hakikaten asik mi olmus bu herif ne?' diye dusundurten don't ask me to dance, sonra confessions of a big brother, sonra speed date ve sonra dream sequence ve sonra ve sonra ve sonra...

  bu sefer de soyle buyurmus kendileri:

  maybe we're just lucky
  maybe our connection is unique
  and if that's really just what normal people do
  i'll be proud to be freak

  yok, dusundum, sadece iskoclar diye sevmiyorum bunlari ben, dahasi da var.
 • the last romance'le 2005 yılımın son aylarını bana çekilir kıldı bu iki kırmızı yanaklı soğuk benizli iskoç. bir grubun her albümü mü sevilir, şarap mezesi, gönül ağrısı, tannedvari küstahlığın tınısı mı olur'un cevabını evet yapanlardır onlar. her ne kadar 2005'in top bilmemkaç indie listelerinde çok yer almamış olsalarda gönlümün ilk onunda beşinde adları kazılıdır.

  2003 yılı konserlerinde kaydedip satışa sundukları the cunted circus albümü her yerden indirilebilir ve önerilir. kendilerine bu vesileyle burdan öpücük göndermek istiyorum.
 • nefret,hınç,tutku,aşk,umut,umutsuzluk,ironi duygularını aynı anda size yasatan muziği yapan grup
 • bitti
 • ten years of tears adlı bir onuncu yıl toplamasından sonra bitecek olan grup.

  http://www.arabstrap.co.uk/content/eng/news.php

  linkteki haber:
  "yes, it’s the end for arab strap. after ten years, six studio albums, three live albums and all manner of everything else, we’ve decided the story should come to a close. there’s no animosity, no drama, we simply feel we’ve run our course and the last romance seems to us the most obvious and logical final act of the arab strap studio adventure. everybody likes a happy ending!
  we will, of course, be celebrating. our anniversary compilation, “ten years of tears” (see below) will be released this october/november and we are planning what will be our farewell tour (which sounds kind of cool) around the release in the uk and europe (we’ll post the dates over the weekend). we hope you’ll be able to join us, but if you can’t make it then let us take this opportunity to thank you for listening.
  it is midnight on the 8th of september 2006 and i have just opened a beer.
  cheers."
 • ten years of tears compilation albümü 27 ekim itibariyle çıkmış bulunmaktadır. dağılması bizi kederlere boğsa da, olsundur kalbimizde ve kulaklarımızda yaşayacaklardır. *
 • gitar tablarını web sayfalarına koyabilecek kadar alçakgönüllü ve rahat insanlar bunlar.
  rahatlıkları ve mükemmellikleri her ne kadar şarkılarında yeteri kadar hissedilse de bunu tekrar hissettim ben bugün. internette fellik fellik hello daylight tablarını ararken ve bulamamışken, kendi sitelerinde b-side larla beraber pdf halinde ziplenmiş olarak bulunca o an iskoç olmak, yemyeşil tepelerden aşağıdaki bembeyaz kuzulara gitar çalıp ağlamak istedim.
 • arab strap hakkinda kafamda bir kac tanim ve verebilecegim ornekler var ama artik tek sahifeden ibaret web sitelerinde onlar kendilerini soyle tanimlamislarsa suphesiz en dogrusu odur:

  "arab strap / areb strap/ noun. 1 leather and steel cock-ring used to sustain erections. 2 musical duo from falkirk, scotland, renowned for being miserable."