• arabadan anlamayan erkektir. herkesin böyle bir uzmanlığı olmak zorunda mı amonyum karbonat? sen annenle ev eşyası bakmaya gitsen "bak bak daha ev eşyası bakamıyor" mu diyeceğiz?

ağır zırva.
  • hala hayattayken babasının değerini bilen adamdır.
    ezikmiş
    çocukmuş
    ana kuzusuymuş

dinlemeyin bu yavşakları. kıymetini bilin annenizin babanızın.
  • babası motordan boyadan yamadan kıldan yünden anlıyosa çok normal bir olaydır.

babanızın değerini kaybedince anlarsınız ama iş işten geçer sevgili ergenler
  • ister babasıyla, ister anasıyla, ister fakbidisiyle gider size ne amk
  • araba satmaya, karısı ve 80 küsur yaşındaki babasıyla gelen 50 küsur yaşında bir adam gördüğüm için pek de şaşırmadım.

hatta o zaman ben adamın hesabına parayı gönderdim. adam parayı hesapta görüp tamam diyor. tam imzaya gidecekken karısı çağırıyor. göya benim duymadığımı sanarak "senin hesaptan benim hesaba gönder, geri iptal olmasın. salaklık yapma" diyor.

güler misin ağlar mısın, memleketin tepesindekiler bile hırsız olduğu için bu insanların korkularına hak mı verirsin bilemedim. *

gelen mesajlar üzerine edit: insanlarda korku uyandıracak potansiyelde, at hırsızı tipli biri değilim arkadaşlar.
  • babasıyla vakit geçirmekten babasının mutlu olduğunu bildiği için yaşı da artık ailesinin geçmiş dönemde kendisine yaptıklarının farkına varacak yaşa geldiğinden vefa borcu ödemeye çalışan adamdır. bilir ki babası ile erkek işi şeyler yapınca babası mutlu olacak. ergen zihinler anlamaz aq
  • babamın hayat görüşü, tecrübesi ve değerleri benim için çok kıymetli.
    beni son anda büyük hatadan vazgeçirebilir ki: "güzelmiş oğlum, al bunu!" dediği arabayı alıverdim.
  • babasına alacaksa gayet normal, kendisine alacaksa ve parayı babası verecekse yine normal, hatta kendi parasıyla kendisine alacaksa da gayet normal ( babasıyla vakit geçirmeyi seviyor olabilir, babası tamirci olabilir-ikinci el alma durumunda-)

özet gec picciler icin; gayet normal.

ha bir de (bkz: seninle mi gidecekti amk)
    edit: (bkz: başlık başa)
  • on numara adamdır. hem gönül alıyodur hem araba.
  • babasız kalınca ske ske yalnız gidecek orospu çocuklarından kıymet bilmez bir başlık daha..
hesabın var mı? giriş yap