şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
  • artık cidden başlaması gereken kampanya. ben zaten alamıyordum şimdi hiç alma şansım yok. almayın lan ikinci el de almayın sıfır da. azıcık toplum bilinci olsun bu nedir birader böyle bir ötv hangi ülkede var?

asgari ücret 2500 en dandik araba 150000 uçuruma bak.
  • alamıyoruz zaten, almıyoruz diyip inat etmiş numarası yapmamıza gerek yok bence.
  • nerede o eskinin benzine zam gelince kontak kapatan bilinçli ahalisi, nerede bu günün ay çıksa aya güneş çıksa güneşe tapan, cahil halkı.

t: bir kesimin ikinci el araçlara ulaşımı bile neredeyse imkansız hale gelmişken, halen alabilecek olanların pek umurunda olmayacak kampanyadır.
    o kesim halen vakti varken bisiklet falan almalıdır, çünkü iktidarin talebin kaydığı yönü fark edip hemen tepesine çökmesi fazla zaman almıyor.
    not: velespit deyip geçmeyin, kalitelisi (karbon kadro, ust seri vites sistemi, kaliteli jant vb.)10 bin civarından baslar.
  • alabiliyor muyduk ki almayalım zaten?
  • kronikleşmiş kampanyadır.
  • 20 yaşında arabayı almak zor duruma gelmiş sıfır ne lan ?
  • türkiye uzerinde gerçekleşmeyecek kampanya.

sonra kim hava atıp gösteriş yapacak?

millet rezil hallerde.
  • eğer gerçekten araba ihtiyacınız varsa güzelce bir araştırma yapıp 'bu arabaya bu para verilir mi' diye düşünmeden makul bir araba alın. ben 2 senedir sürekli fiyatlar artmasına rağmen 'bu paraları etmez' diye kapattım hep malum siteyi. en sonunda aldım kazık yediğimi bile bile ve aldıktan 2 ay sonra 10 bin lira arttı aldığım model.

bu para verilmez dedikçe her geçen gün daha da artıyor. ya hiç almayacaksınız, almayı hiç düşünmeyeceksiniz ya da bir yerde trene bineceksiniz. o tren durmayacak belli ki.
  • zaten alamıyoruz diyerek katıldığım kampanya
367 entry daha