şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: atatürk) ün armağanıdır. ata’ya minnetlerini de, trafik kurallarının hepsine uyarak gösterirler. bunlar, trafikte seyrederken yüz metreden anlaşılan kadın sürücülerden değildir. kendilerine olan özgüvenleri tamdır ve ileri sürüş tekniklerine, araçlarına hakimdirler. kıyafetleri sanki kalkanları gibidir. kendisi ile sizi de korur. otobanda, kavşakta, otoparkta yanımda, yakınımda görünce hiç tedirgin olmuyorum. bu kadındır, aman ani bi’manevra yapar falan diye hiç içimden geçirmiyorum.

  (bkz: atatürk'ü karalamaya çalışan en büyük kitle) arasında bu kadınları göremeyiz mesela.
 • zamanın ruhuna ihale okuyan kodaman heriflerin sayesindedir.

  bu herifler iktidar mensuplarından beslendikçe ağırlıklı lüks araçlardaki çakma tesettürlü kodaman garıları da cemiyet ve trafikten eksik olmayacaktır.

  umre şirketleri bayram ediyor bunlar sayesinde zaten bu şirketleri de kendileri kuruyorlar. ne kadar içlerinden görünürseler o kadar arpalanıyorlar. bir nevi fetö taktiği...

  ekleme: türban ajitasyonuna gerek yok, akpli kadınlardan milletvekili adaylarının, milletvekili olanların, teşkilatta belediyede görev alanların örtünme konusunda öncesi sonrasını da biliyoruz. birbirimizi kandırmaya gerek yok herkes neyin ne olduğunu biliyor.
 • bu haber değildir. eğer araba tesettürlü kadını kullanırsa işte o zaman haber değeri taşır

  şaka maka normaldir. ama gitarıyla şarkı söyleyen tesettürlü insan sayısı hala az. gerçi spor salonunda bile tesettürlü kadın görüyorsam o da yakındır.