şükela:  tümü | bugün
  • dün akşam tem mahmutbey gişeleri'den geçmeye çalışırken binbir zorlukla yaptığım eylem. montla sıçmaktan sonra ızdırapların en acısıymış.

o güzergahta oturanlar bilir, gişeleri sgs yapacağız dediler, daha beter sıçıp batırdılar. akşam saatlerinde hayvan gibi trafik oluyor artık, biz de mecbur ya ica'ya para veriyoruz ya da olimpiyat stadı'nın oradaki yanyolu kullanmak zorunda kalıyoruz. yine oradan geçmezdim ama, dedim şimdi arka yollardan uğraşmayayım, trafik de olsa yavaş yavaş giderim. demez olaydım! birden bire acayip çiş gelmesi olayını yaşadım. arabadaki pet şişenin ağzını açtım, fermuarı indirdim, bir yandan manuel araç ile dur kalk yapıyorum, bir yandan camları dikizliyorum birisi bakıyor mu acaba diye, diğer yandan da yamulmuş çükümle pet şişenin içini tutturmaya çalışıyorum. şişe yarısına kadar doldu, son hamlemi yapıp bitireyim dedim, pet şişenin içinden çükümü çıkarmamla üzerime bir miktar işemem bir oldu. direksiyon falan sidik oldu. bir an kendimden tiksinsem de ıslak mendil vasıtasıyla her şeyi kontrolüm altına aldım ve karayollarına bir kere daha küfür ettim.
  • bakın arkadaşlar bu gerçekten ciddi bir konu. başlığı açan arkadaşa geçmiş olsun. istanbul'daki trafik öyle korkunç bir boyuta geliyor ki, yol kenarında benzin istasyonu bile göremeden saatler geçirmek zorunda kalıyorsunuz. ciddi ciddi, benzin istasyonları dışında da seyyar tuvaletler vs. gerekiyor.

biraz dikkat ettiyseniz yol kenarlarında hep içi sidik dolu pet şişeler var. bu gerçekten büyük bir ihtiyaç şu an. benim de başıma birçok kez üzücü hadiseler geldi bu konuda. şimdi anlatmak istemiyorum.
  • birebir benzer bir durumu sirkeci harem vapur sırasında saatlerce beklerken yapmaya calısmışlığım vardır.
  • (bkz: hani marjinal bizdik)

ince ayrıntılara girmeyip direk işedim diyeydin iyiydi!
  • arabalara bununla ilgili bir tertibat kurmayı düşünen ilk girişimci oto sanayici köşe olacaktır.

konsolun altına ayakları engellemeyecek şekilde yerleştirilecek bir litrelik bir küçük hazne ve yaylı sistemle uzatılabilen geniş ağızlı bir hortum.

fikir benden, gayret sizden, bereketi allah'tan.
  • ne hikmetse herkesin istanbul'da yaptığı olaydır. çanakkale'de yaşadığım halde istanbul'da 2 defa başıma geldi. boşaltım sistemi ile ilgili sorunları olan bi insan da değilim. artık siz düşünün olayın vahametini. böyle trafik mi olur amk!?!!

bi tanesinde e-5'te arabayı bırakıp kaçtım, yan koltuktaki sevgilime sen direksiyona geç dayanamıyorum dedim. araba orta şeritteydi. diğerinin sonu tem'deydi ve pek iyi gitmedi. yarısını pet şişeye, yarısını üzerime işemek suretiyle rahatladım. pet şişeyi tabii ki yol kenarına atmadım. öyle hayvanlık mı olur lan !?

bu arada işemeli ayin seven hanımlar eklesin.
  • reklam gibi olmasın ama lipton icetea şişelerinin ağzı geniş olduğu için kullanması oldukça faydalı ve yapılabilitesi olan bir eylem. ayrıca (bkz: tecrübeyle sabit)
  • ulan pipim sığmıyo benim siz nasıl yapıyorsunuz o işi, bir gün deneyeyim dedim araca işedim resmen, damacana mı kullanıyorsunuz küçücük kapağı var lan!!!

not:merak etmeyin 20cm in altındayım
  • bir kere denedim yurt dışında otobanda, yapamadım. yapanlara da şaşıyorum. yahu kardeşim araba koltuğu bu kıraathane iskemlesi değil ki. sırtı yatık oturağı göçük bir şey. en dik konuma getirsen bile içine gömülüyorsun resmen. hadi diyelim fermuarı açtın şnorkelin ucu su yüzüne çıktı(!!). oturma pozisyonun en dik şekilde olsa bile 45 ila 60 derece bir açıyla yukarı bakıyor olacak eleman. pet şişeler de malum ağızları daracık. hadi diyelim deliği denk getirdin, öyle bir tazyikle işemelisin ki şişeyi neredeyse baş aşağı konumdayken dolduracak ve dışarıya sızdırmayacak !!! koltuğun ucuna oturayım eleman yere paralel bari dursun desen, koltuğu en geriye çeksen bile bu sefer direksiyona yapışıyorsun ve neredeyse görmeden aynı işlemi tekrarlaman lazım.

bu işin sağlıklı olmasının tek yolu ağzı baya geniş bir şişe ve elemanın boynunu mümkün olabildiği kadar bükmek. o durumda da ne kadar olursa işte. ha benim penisimin erekte olmamış hali 20 cm. kardeşim derseniz, evet ona lafım yok (!), o zaman gerekli açıyla büküp şişenizi en azından 20-30 derece açıyla aşağı eğip doldurabilirsiniz.

not: ağır vasıta şoförleri bu işlemi çok rahat yapar zira onların koltukları arabalar gibi zemine yapışık değil baya yukarıdadır, koltuğu geri çektiklerinde ayakta bile işeyebilirler.
  • bir adet powerade şişesinin fazlasıyla iş görebildiği eylemdir aynı zamanda.