• 1997'deki ben. 2007'de de bunun 40'lık modeliydim. isteyip de imkân ve fırsat bulamamaktan değil. baba tarafımın neredeyse tüm erkekleri ya -babam gibi- şoför, ya tamirci, olmadı oto yedek parçacısı. rahmetli kardeşim 15 yaşında kamyon kullanıyordu. bense kamyonumuzun plakasını bile hafızama nakşedemedim.

ilgi diyorum, olmayınca olmuyor. piyangodan sıfır araba çıksa satar daha lüzumlu bir şey alırım.
  • bisiklet seviyordur.
    (bkz: anlayamazsınız)
  • 35 yaşla en önde koşarak dahil olduğum herifler grubudur.

gerçi sorun benim gibilerde. ne yapsak millete dert oluyor.
    metal dinliyoruz, millete batıyor
    çizgi film seyrediyoruz, millete batıyor
    araba kullanmıyoruz hatta kullanmayı bilmiyoruz, millete yine batıyor

(bkz: isyankar_18_m)
  • "hangi kız 25 yaşından sonra otobüslerde sürünmek ister" şeklinde sorgulanan adamdır. anlaşılan kızımız kendisine şöför arıyor. evi, arabası, kabarık banka hesabı olursa sorun yok. kızımız tokmakçısının zengin olmasını tercih ediyor. kızımız kendisine kezban denildiğinde "öfff yaa ban kezban diiilimm taamm mıı" diye bozuluyor. kızımız üzgün, kızımız mutsuz :(
  • valla 32 ile bende varım dediğim hede
    komik olansa şu 6yıl renault,bmw,mercedes,karsan,tofaş,psa , toyota,honda gibi pek çok otomobil şirketinin araç hatlarının tasarımında görev aldım.

sadece ilgimi çekmiyor bu kadar basit
  • 34 ile görüyor ve artırıyorum. ama 300 metrelik gemiyi aydayabilirim düdük makarnaları. (bkz: aydamak)
  • istanbul ve ankara trafiğine çıkan sürücülerin % 80'i bu kategoriye girer.
  • maddi durumu elvermiyor olabilecek erkek herkesin araba alacak veya kullanmayı öğrenecek parası olmuyor malesef.
  • yaşı çok daha büyük olan yolcu uçağı pilotudur. direksiyon dersleri almaya başladığında "siterim lan böyle işi.. uçak kullanmak bundan daha kolay" demişliği vardır.
  • var bir arkadaşım arabayı eşi kullanıyor bizimkisi mutlu mesut yaşıyor.
hesabın var mı? giriş yap