şükela:  tümü | bugün
  • gizli bir hayranlık beslediğim hemcinslerim.
  • championship manager 01/02den zevk almadığını söyleyen erkektir.
  • canımdan çok sevdiğim arkadaşımdır. ben ehliyet alalı uzun yıllar olmasına rağmen o başvuru bile yapmamıştır. bazen evine bırakan kızları görünce benim de ehliyeti kırıp atasım gelmiyor değil.
  • oyuncaklarının %90ı araba %10u silah olmayan çocukluk yaşamış erkek insanı. benim tanıdıklarımdan genellemek gerekirse ablaları vardır. rahat tiplerdir.
  • kaza geçirmiştir belki korkuyordur. bir siz mükemmelsiz zaten.
  • ben. erkeklerin araba kullanmayı bilmesi gibi bir zorunluluk olduğunu bilmiyordum. 25 yaşındayım. markaları ve modelleri çok ünlü olanları haricinde bilmiyorum. ve inanır mısınız hiç eksikliğini de yaşamıyorum. neden öğrenmediğime gelince de... hiç eksikliğini yaşamadım. araba almayı planlamıyorum. planlasaydım öğrenirdim. onun için benim yerime utanmana gerek yok güzel kardeşim.
  • bu işin kadını erkeği yok. araba kullanmamak, yüzmeyi bilmemek gibi. insan ne ile karşılaşacağını bilemiyor malum en azından acil durumlar için şart. illa ehliyet almak değil ama o arabayı hareket ettirecek kadar bilgisi bulunması gereken insan.
  • o erkek değildir siz yanlış anlamışsınız :d
  • birçok arkadaşım bu durumdadır. iyi dalga geçilir bunlarla* hepsinin hali vakti de yerindedir kimi korktugu için* öğrenmez, kimisinin vakti yoktur falan.