• nereden geldiği bilinmeyen er kişi alışkanlığıdır.

özellikle pazar günleri nükseder. hafta boyu çalışan ve canı, bi tanesi otomobilini temizleyemeyen bünye pazar günü sabah erken saatlerde
    * işe koyularak bilimum fırça, hortum ve köpükle arabasını yıkar. bu hijyen dolu aktivite esnasında aracın kapılarının açık tutulması ve oto-teybin son ses açılması ön koşuldur. bu koşul gerçekleştirilmeden araba tam anlamıyla temizlenmez, maazallah kir neyim kalır.

aynı tutum oto yıkama işini gören ticarethanelerde de baş göstermektedir. temizlenecek arabanın teybi açılmadan işe başlanmaz ve genelde oto yıkamacılarda başka müzik sistemi kullanılmaz. gelen araba var ya, yeter hacı onun paynır *ses sistemi. açarsın kapıları, volüm tavan, güp güp güp dayarsın bassı. sonra gelsin hijyen, ölsün bakteriler. hadi bakalım hayat ne güzel.
  • en uygun şarkıları ebru gündeş'in yaptığı durumdur.
  • ınsanlari rahatsız etmeden yapıldığında gayet güzel olan eylemdir arabamı yıkarken mutlu oluyorum zaten birde müzik oldu mu oooh
  • su yüzüne çıkmamış küfürleri hak eden organizmaların yaptığı bir harekettir.

not: yüksek sesle arabasını yıkayanlar için tabii bu dediğim. yoksa efendi efendi müziğini dinleyip, arabasını temizleyenle bir sorunumuz yok azizim.
hesabın var mı? giriş yap