• kaynak video

ankara’nın keçiören ilçesinde yaşanmış olay.

videonun devamında çevredekiler müdahale etmeye çalışıyor ama adam karşı çıkıyor, en sonunda da gaza basıp gidiyor.

ne olursa olsun kızın arabadan inmemesi de ayrıca garip.

çevredeki vatandaşa da bir şey diyemiyoruz çünkü müdahale etseler bi dert, etmeseler bi dert.
  • (bkz: stockholm sendromu) eyvahlar olsun. belki de bazı kızlar gerçekten piç erkek seviyor. üzücü bir olay tabii.

edit ekleme: stockholm sendromu bir olasılık. videoda bu sendroma sahip bir birey olduğunu değil olabileceğini düşündüm.
  • kız arkadaşı var çünkü bmw'si var. beni ilgilendirmeyen olaydır.
  • yine böbrek üstü bezlerim adrenalin salgıladı.

şiddete karşıyım ama böyle bir olay bir gün bana denk gelirse ne pahasına olursa olsun bunu yapan adamın kemik sesini kendi kulaklarıyla dinleteceğim.

gelen mesajlar üzerine edit: bir kaç arkadaş kadir şeker örneğini hatırlatmış. ben hayatım boyunca kendi doğrularımı yaşadım. kadına uygulanan her türlü şiddette kendimi kaybediyorum. çünkü bu; kendinden güçsüz olanı ezmektir. kendinden güçsüz olana şiddet uygulayanda da ne vicdan vardır ne de merhamet. böyle insanlara da kendi dilinden cevap vermeyi yeğlerim. yaptığım şeyin de bedelini düşünerek yaparım. o yüzden bana bu tarz konularda mesajlar atmayın. ben yine bildiğimi yapacağım.

2. edit: siz böyle bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasıyla yaşamaya devam edin. bir gün aynı duruma düşünce bakalım aynı mı düşüneceksiniz. emine bulut olayında video çeken adama küfürler edenler siz değil miydiniz? video çekeceğine yardım etseydi bugün emine bulut yaşıyor diyenler siz değil miydiniz? oturup izleyerek bunları yapanlara çanak mı tutalım? ne zaman bu kadar vicdansız oldunuz? yazıklar olsun hepinize.
  • üzülerek söylüyorum ve umuyoruki yanılırım ama maalesef ki kendisini döven adamdan şikayetçi olmayacak kadındır. umarım ülkemizde kadına şiddeti azaltacak ciddi yasalar getirilir.

edit: imla
  • çomardır, büyük ihtimal kızın da ilk dayağı değildir, kız da çomardır.
  • ben bu senaryoyu bir yerden biliyorum.

bazı hatunlar da yumruğunu masaya vuran tipleri beğenirler. maço severler, sanırım bu cinsel hayatlarına da yansıyordur.

şiddetin haklısı haksızı olmaz. istiyorsa buyursun şikayet etsin. bazı şeylerde biz insanları bilmiyordur etmiyordur diye küçük görüyoruz. herşeyi bilen insanlar kendi hakkını savunmayı mı bilmiyor.

bakınız geçenlerde "tacizcimi arıyorum!" diye hakkını savunmadı mı bir kadın. helal olsun ona. ama dayağı yiyip yerine oturan kadına da hakkını savunmayan kadına da benim diyeceğim yok.
  • böyle olaylara üzülemiyorum maalesef.

zamanında üniversitede de görürdüm bu tip çiftleri. kız, oğlanın bmw' si var diye ve zengin diye "ohaaa abi berkecan' ın bmw' si çok iyi" diyerek bu erkeklere sulanırdı. bu yavşak barzolar da bu kızlara aynı bu videodaki gibi davranıyorlardı.

yani demek istediğim, kadınlar bu erkekleri kendileri tercih ediyorlar. e neden üzüleyim ki o halde?
  • bunlar efendi dürüst erkek yerine bunları tercih ediyorlar gayet normal
301 entry daha
hesabın var mı? giriş yap