şükela:  tümü | bugün
  • bu nasıl bir halet-i ruhiyedir bilmiyorum. arabası olan arkadaşlarımız araba kullanırlarken aynı zamanda arabalarında müzik de dinleyebiliyorlarmış.

tişikkirlir instagram.
  • arabayı fiyatı kadar vergi ödeyerek alan insanların yapmakta özgür olduğu eylem,arabayı ...seler hakları
  • o an yaşanan halet-i ruhiyeyi görüntü, ses ve yazıyla zenginleştirerek eş dostla paylaşma ihtiyacından hasıl olmuştur. takriben insanoğlunun bin yıldır ihtiyaç olarak hissettiği bir duygunun günümüz teknolojisi ile birlikte daha kolay/kolaycı yoldan ifade edilebilmesi ile meydana gelmektedir.

ota boka da burun kıvırmayın gençler. herkes mi yazar, yönetmen olsun? insanlar kendilerini daha iyi ifade etmenin kolay bir yolunu bulmuşlar. bırakınız yapsınlar, bırakınız eğlensinler...

not: seçim sonrası tüik verilerine baktım 18 yaş üzeri 55 milyon seçmenin yalnızca 22 milyonu lise ve üzeri eğitim görmüş. 33 milyon insan doğru düzgün okula gitmemiş. aysun reisin über öngörüsünde uyardığı üzere, oylarıyla hilafeti yeniden getiriyorlar. sana en azından instagram stories kullanabilen, nispeten de olsa yenilikçi bireyleri beğendiremiyoruz. pes doğrusu...
  • bunu yapan şey demeye çalışıyor im alive motherfucker diyor. yani kanka araba aldım götümü yırttım çalıştım aldım ben aldım sen naptın neyin var lan fakir diyor. senin onun götünü kaldırmanı bekliyor tabi bi de
  • paylaşmayanı dövüyorlarmış.
  • "çok mutluyuz çok eğleniyoruz of bugün o kadar gezdim ki iyi bir müzikle arabamla eve gitmek benim hoşuma gitti sizde bilin istedim ayrıca hayatım çok güzel arabam var inanabiliyormusunuz hemde müzik çalıyor off çok karizmayım güzel kızlar eklesin evlerinden alırım"

düşüncesindeki insanların paylaştığı büyük ihtimal ile 500e yakın arkadaşı olup geçmişte ne bok olduğunu bilen insanların siklemediğinin farkında olduğu halde beni de sevin benimde işim arabam var bende 3000tl kazanıyorum bak kredi çekip araba aldım diye yırtınan insan müsfettesi...

öfkeli yazdım imla kaymış olabilir.
  • fazlasıyla avam bir aktivite. fakat az evvel enteresan bir şey oldu, bir arkadaşımın paylaştığı durumu izlerken, selektör yaptığı aracın benim kullandığım araç olduğunu farkettim. solu kapatmış aheste aheste gidiyormuşum. kendime sinir oldum.
  • arabada giderken başkasının instagram hikayelerini izleyen adamın gereksizliği ile yarışır.
  • bunu sadece çeken mutlu, izleyen mutsuz zevk almıyor. anlayın artık bunun hoş bir şey olmadığını