şükela:  tümü | bugün
  • neden paylaştığını sormak isteyip soramadığım insandır.
    hep aynı tarz: bir yandan müzik çalarken bir yandan yol çekilmektedir, sonra kadraj hafif hafif kenardan direksiyona doğru kayar (arabanın markası iyiyse tabi, o amblem görünür bir). ardından ani bir hareketle yola dönülür. az sonra bu kez de yavaş yavaş kadraj teybe doğru yol alır, müzik sesinin duyulmasına rağmen o an ne çalınıyorsa.

sadece yolu çekip dinlenilen müziği paylaşanların o anki hissi izleyene aktarmak istediğine inanırken, yukarıda örneklediğim kişilerin ise bir şeyleri ispat etmek istediğine inanıyorum. "trafikte sıkıştım bu ne ya" deyip fotoğraf çeken ama karede trafikteki araçlardan ziyade içinde bulunduğu aracın ön konsoluna yer verenle farkı yoktur diye düşünüyorum.
  • tamamen mantıksız ve sadece popüler olduğu için yapılan bir hareket. bir şey popüler ise zaten mantık sorgulanmaz. birileri yapıyor diye yapılan bir hareket. bir amacı yok.
  • tespitin kralı. yoldaki şerit çizgilerini izlemeyi seven insanlar için en güzel paylaşım. ama ben küfür ediyorum bilesiniz.