şükela:  tümü | bugün
  • arabada uyumak eyleminin sürekli hale gelmesi sonucu oluşabilecek durum. daha da evrilmişine tekerlekli evde yaşamak diyoruz.
  • 35 günlük ege turum süresince (fethiyeden sahil şeridi boyunca edremit körfezine kadar) deneyimlediğim eylem. bazı günler çadırda da kaldım ama ekseriyet arka koltuktu.

yemek işi çok zor değildi kamp ocağında yemek yapmak ve dışardan yemek temin etmek zor olmadı.
    suyu yol üzerindeki çeşmelerden halletmeye çalıştım, hiç çeşme olmayan yerde marketler ve benzinliklerin yardımı oldu.
    konfor açısından da rahat değil elbette sonuçta küçücük bir arabanın içindesin, hareket alanın epey kısıtlı.
    duş ve tuvalet işi biraz zor oluyor ama tatil yerleri hattında gezdiğim için bir şekilde halloluyor. (plajda duş, benzinlikte tuvalet gibi)

yanımda köpeğim de olduğu için pek arabadan ayrılma şansım olmadı tek olumsuz yanı buydu ancak akşamları en fazla 1-2 saat güvenilir bir yerde camı da biraz açık şekilde bırakıp gezebildim.

güvenlik açısından da bir sorun yaşamadım. köpeğimin de bunda payı var sağolsun arabanın yanından biri geçerse dikkat kesilip havlıyordu.

başta elbette zordu ama alıştıktan sonra diyordum 2-3 ay kalsam da olur iyiymiş böyle fakat ayvalıktan sonra daha devam ettiremeyecek gibiydim, akçay'da evime varınca da sona erdirdim zaten.

tekrar gerçekleştirebileceğimi sanmıyorum, ancak çok kısa süreli olabilir.
  • 2 gün dayanabildim, ağır enfeksiyon ve yüksek ateşle bitti, etkisi 10 gün sürdü.
  • ona yaşamak mı deniliyor? ben sürüngen hayatı diye biliyordum.
  • http://www.volvotrucks.com.tr/…ies/accessories.html

şöyle bir şeyin içinde olacaksa kabulümdür.

bu olmadı, nextgen scania da olumlu.