şükela:  tümü | bugün
  • mesaj vermek isteyen sürücüye ait arabalarda bulunur. hatalı park ettiyse silecekler kaldırılıp ben de koşu şampiyonuyum notu bırakılabilir.
  • boks amatör dövmek için iyi bir spor. boğuşmayı bilmeyen nevaza ve grekoromen becerileri olmayan insanlara karşı korku salıyor olabilir. fakat boks eldiveni benim aklımda yere yatırıp anasından emdiği süt burnundan gelene kadar yumrukladığım veya boğazlama teknikleriyle yalvarta yalvarta pes ettirdiğim kişileri aklıma getiriyor. boks kadar kof ve işe yaramaz ikinci bir spor zor rastlanır. buz hokeyi bile bokstan daha başarılı.
  • ateşli silahlara bu kadar kolay erişimin olduğu günümüz dünyasında acıma hissi uyandırır.
  • (bkz: yün karpuz)
  • tüylerini kabartarak iri görünmeye çalışan bir kedinin psikolojisine sahip insan evladı olabilir kendileri.

zaten bu şekilde mesaj veren birisinden tırsan kişinin mesajı verenden çokta farklı bir yapıda olamayacağını varsaydığımızda olması muhtemel herhangi bir aksiyonun önlendiğini söyleyebilmem mümkün değil.

yapmayın şöyle şeyler komik oluyorsunuz.
  • dosta güven düşmana korku vermez
  • arabada bebek var tasviri daha etkilidir.
  • bana lisansımı yaktırma demek isteyen araç sahibinin koymuş olduğu boks eldivenidir.

4 yıldır lisanslı boks yapan biri olarak şunu söyleyebilirim; lisanslı bir boksörün attığı bir yumruk, direkt olarak silahla saldırı olarak nitelendirilebilir (zaten yediğinde anlarsın) ve lisansı düşürülebilir.

zaten lisanslı bir boksör sokakta kavga etmeyecek kadar bilinçli ve sinirlerine hakimdir.
  • müsabık adam işin şov kısmına kaçmaz hatta her zaman olası bir olaya karışmamak için uğraşır, o yüzden diyebilirim ki dövüş sporuyla uğraşan hiçbir insan arabasının arka camına boks eldiveni koymaz.

siz siz olun, suyun sessiz akanından, adamın yere bakanından korkun.
  • arabayı çin kerhanesine çevirmektir kafası sallanan köpeklerler , boks eldiveni , pitbull logosu , sallanan bülbül. nişantaşında 2 ay boks salonuna gidince kendilerini (bkz: vladimir klitschko) sanan tiplerin icadıdır.