şükela:  tümü | bugün
  • kapattığı kapı muhtemelen vw golf'ün kapısıdır. malum kapı tok ve ağır olduğu için şiddetli şekilde kapama ihtiyacı duyar. muhtemelen golf sahibi de ohaaa kırsaydın diye serzenişte bulunuyordur:)

not: golf sahibi değilim.
    not 2: kızlar hakikaten biraz dikkat edin yahu.

edit: yahu ben bir şey mi diyorum? golf'le ilgili espri yapalım dedik eksi manyağı olduk. kızlar sizin canınız sağ olsun, araba kapısı ne, arabanın kendisi köpeğiniz olsun.
  • bi yerde karsilasirsam kesinlikle evlenme teklif edecegim, samimi, naif ve ozguven sahibi olan kizdir. iki eliyle kahve kupasi tutan kizin ellerini kullanmadan blowjob yapan kizdan cok deger gordugu su kahpe dunyada hayata anlam katan bir melektir.
  • hata etmiş kız, o arabanın kapısını kapatırken araya o öküzün kafasını sıkıştırıp öyle kapatacaksın ki dili dışarıda mosmor bakakalacak arkandan. ha ille de arabaya nazik davranacak birini istiyorlarsa kaportacıyla sevgili olsunlar.
  • vakumlu kapilar var artik. yeni model luks araclarda bokunu cikartmayin. azcik yanastirinca kapiyi o kendi kapaniyor. haberiniz olsun : )) rezil olmayin
  • çıkan sesle insanların ona bakmasını ve onun arabadan indiğini gördüklerinde "vay be, arabaları var" diye iç geçirmelerini uman kızdır
  • bu araba kapısı çarpma özelliği bu kızlarda standart bir özellik. sevgili kızlar biz erkeklerin belli etmesek de boynuzlanmaktan sonra en sinir olduğumuz olaydır kapı olayı, lütfen biraz dikkat.
  • aynı detten müzdaribim. hayır sert kapatmayınca açılır diye mi korkuyorlar acaba? o sert kapı sesini her duyuşumda veya arabaya binmeden önce, şimdi sert kapatacak diye hissedişimde içim bir kötü oluyor. işin tuhafı beni yanıltmıyorlar hiç bir zaman.
  • benim küçük kız bu.
    sanırsın babasının malı.
    öyle sert kapatıyor ki sıpa, içim gidiyor.
    sonunda "papı papandı baba" deyince canı sağolsun diyorum.