• genç kızlarımızın dikkatini çeken erkektir.
  • genç kızların dikkatini her zaman çekmeyen erkek.

ben mesela, 93 model arabamla değil bir kızın, herhangi bir insanın bile dikkatini çekmiş değilim. ha yolda kalıp trafiği aksatırsam ağır küfür ediyorlar o ayrı.
  • benzin fiyatlarını takip eden erkektir aynı zamanda.
  • 6 ay önce kavuştuğum statü. bir gram bile fark getirmedi.
  • hava yaparak dolanmasın ortalıkta ve satsın o arabayı. akşam çıksan adam gibi içemezsin.. trafik sorunu, vergisi, masrafı hiç bitmez.. çalışıp kendi parasıyla aldıysa saçmalamış, o parayla çok daha verimli yatırımlar yapabilir.. zaten araba alabilecek parası varsa taksi kullanabilir.

bak ama çoçuk sahibi olduktan sonra alması çok mantıklı, o zaman lazım olabilme ihtimali daha fazla..
  • pahalı bir arabaya veren kızlar olduğu müddetçe şanslı bi insan evladı... gayrimeşru ilişkileri tasvip etmiyorum ancak gerçek bu...

pahalı arabadan kasıt 500t değil adamı deli etmeyin...
  • arabası olan kızın ilgisini çekmeyecek olan erkektir.
  • istanbul trafiğinde parasıyla rezil olan insandır.

yürüyerek sizin 20 dakikada gideceğiniz yolu o arabayla 1 saatte gider.

ama şehirlerarasında mustafa sandal gibi basar gider, eyvallah abime.
  • belirli bi tipleri olduğunu düşündüğüm erkekler. özellikle genç olanları.

niye düşünüyorum? çünkü bugün sınıfta elinde cüzdanla telefonu aynı anda taşıyan 3 numara saçlı kapalı alanda gözlüğünü kafasına takmış bir erkek gördüm ve bu çocuğun kesin arabası var dedim. akşam çıkışta çocuk yanımdan arabayla geçti fbwjakwkw
    genel bir jargon falan herhalde bu.
  • oğlum.

çok genç, henüz iki yaşını doldurmadı ve saçları da her daim 3 numara ama şu an için cüzdanı ve telefonu yok.

arablarının da çoğu siyah ve beyaz, kalite arabalar. bir karış geriye çekip bıraktığın zaman nereden baksan iki üç metre gidiyor.

not: 3 yaşından büyük kızlara pas vermiyor.
hesabın var mı? giriş yap