şükela:  tümü | bugün
53 entry daha
  • siktiri yemesi mübahtır.
  • siktir çeken kız günahkardır.
  • sırf arabası yok diye siktiri yemesi mübahtır diyen zavallının, papatya falıyla siktir yemesi daha mübahtır.

(bkz: entry ve nick uyumu)
  • öyle arabası olan erkek de değil bu kadınların derdi. mesela 20'li yaşlarda babasının aldığı arabaya biniyor olacak ya da evli barklı 40 küsür yaşındaki adamın arabasına. yoksa alnının teriyle çalışıp araba alan adamın arabasına sümüğünü sürmez bunlar.

hiç mi kendinizi ezik ve aşağılanmış hissetmiyorsunuz sevgili kadınlar? bir başkasının sahip olduğu şeylere cinsiyetinizi ortaya koyarak ortak olunca karakterinize herhangi bir zedelenme olmuyor mu ? sen çalış sen al kendin bin arabana, sonra niye kadın ikinci sınıf insan muamelesi görüyor. bu ezik zihniyetiniz yüzünden görüyor işte.
  • arabayı pert ettik ya, yenisi alıcam birkaç aya. zaten chopper motorum var, o sayılmıyor mu yoksa?

bir de tabi hatunun altında zaten araba olması durumu var, bende de olsa ne fark eder, yarışacaz mı amk? gerçi aslında bana uyar da hatuna uyar mı sormam lazım.

öte yandan, böyle bir konuyu dert edebilecek kızları zaten es geçiyorum, arabam varken de yürümüyordum, aldıktan sonra da yürümem. hayatındaki taşıt ihtiyacının karşılanmasını, ilişki yaşayacağı kişiyi seçerken bir kriter olarak değerlendirecek insanlara da bol şans diliyorum. sizinle karşılaşmamış olmam bir tesadüf değil. kiminizi çok üzecekler, boşverin yahu, piçin tekiydi zaten. :))

inceden de bir tavsiye isterseniz eğer, arabalı erkek arayan bir kız olmaktansa, kendi ayakları üstünde durabilen, kendi arabasına sahip bir kadın olmayı deneyin. hayat ve sosyal kaliteniz açısından diyorum, yoksa zaten ancak bu entryi bana yazdırabilecek kadar umrumdasınız.*

edit: artık arabam da olduğuna göre artık çıkma teklif edebilir miyim? ***
  • - adamı buldun da araba arıyorsun
    - araba herkeste var; ufo'su var mı? uçağı? gökte bir yıldızı olsun o zaman
    - belki herkes olmak istiyordur; herkes gibi metroya-otobüse vs sevgilisiyle binmek

boşverin saydıklarımı; arabası olmayan erkeği kabul eden kız zaten eziktir, bitiktir "genel"inizin gözünde ;)
  • aylık akbili vardır. metrobüste tutunmadan ayakta gidebiliyordur.
  • - arabasızıyla da çıkarım.

https://i.hizliresim.com/nogybx.jpg
  • sahi lan kış geldi, bu motoru satmak lazım.
  • utanmazlıkdır,arlanmazlıktır. net
16 entry daha