• izmir insanından beklenmezdi ne demek ya? illa bi ayrıcalık katmasanız olmayacak izmir’e izmir insanına..sanki jüpiterden geldiler amk, insan insandır anlayın bunu artık..ben mardin’de kedilere mama veriyorum,sokak hayvanlarını besliyorum gözetiyorum. mardin’de olduğum için bu da benden mi beklenmiyor mesela?

kumda oynayın..

edit: sen ne diyon aga minvalinde mesajlar alıyorum.konuyla alakalı benden önce izmir ve izmir insanıyla alakalı entryi yazan suser girisini silmiş.ama anlayan anladı sanırım.
  • kafayı yemiş insan. abi zaten her yerini kaplamışsın arabanın, niye hayvanlara acı çektirmek istiyorsun ki? böylelerinin araba falan umurunda değil. canlılara zarar vermeyi seviyor. izmirli hahvanseverlerin buna tepkisiz kalacağını sanmıyorum.
  • insanı hayrete düşüren olay. nefret ediyorum mala mülke ve paraya bu kadar değer veren insanlara, özellikle bu insanlar yaşlı ise bu nefretim 2 katına çıkıyor. mezara mı götüreceksin arabayı?
  • tam araba alınacak kişi.
  • (muhtemelen) bir adamı çivili kartona yatırıp acı çektirmekten bahsettikten sonra 'memleket insanı kafayı yemiş' diye serzenişte bulunan insandan daha az kötücül olmayan insandır.
  • bana rastlasa hemen ertesi gün 4 adet kesik araba lastiğini eline alacak kadındır. bu tipler laftan insanlıktan anlamaz. anladıkları lisanla iletişim kurmak önemlidir. ne demiş yıldız tilbe?
    " kavgayla çözebileceğiniz sorunları konuşarak uzatmayın."
  • kedi çivi olayını falan geçtim sadece 40 bin liralık arabasını sarıp sarmalama stilinden bile nasıl bir karakterde olduğu belli olan kadın.

arabasına gereksiz derecede önem veren herkesin ruh halinin bozuk olduğuna inanıyorum.

not; umarım o çiviler bi tarafına girer.
  • niye kadına hakaret edildiğini anlamadığım başlık.kadının kendi malı değil mi ister çiviyle kaplar isterse de kedi barınağı yapar arabayı.biri de o çiviye yatıp acıları tatması gerek demiş.insan sevginiz bu kadar işte.kimse arabasına ne yapacağını ekşicilere soracak değil.siz arabanızın üzerinde kedi görünce mutlu oluyorsunuz diye herkes mutlu olacak diye bir kural yok.hayvanlara işkence etmek ve öldürmek suçtur.bence de suç olmalı zaten.ama burda işkence yok. kadın özel mülkünü öyle kaplamak istemiş.yasalarda da arabalar çiviyle kaplanamaz diye bir madde de yok.vergisini ödediği mülkü kullanırken de kimseye soracak değil.
  • malinin esiri olmus bunak. zor kazaniyor, kazandi vs demeyin. mal canin yongasi ancak araba denilen sey sizi bir noktadan bir noktaya guvenli goturen tasittir. cocugunuzu korur gibi koruyorsaniz katiksiz ruh hastasisinizdir.
hesabın var mı? giriş yap