• bu gezegende en vahşi yaratığın insan olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir. bir hayvan yalnızca açken ve yavrusunu koruma güdüsüyle bir insana saldırabiliyorken, bir insan sebepsiz, dayanaksız, amaçsız yere bir hayvana saldırabilmektedir. hızlı koşamaz, derisi kalın değildir, tırnakları öldürücü değildir ama o pis beyni yok mu o pis beyni. en adi, vahşi, barbar bir kötülüğün üretim merkezidir. yok olasıca.
  • şeytan gibi bişey
  • hakkında pek çok şey yazıp, ardından sildiğim pis kokananın teki. inşallah o çivilerden paslı olanı gelir seni bulur.
  • neyse ki kediler çivilere değmeden manevra yapabilecek kadar zeki ve çevik hayvanlar. o nedenle bir tehlike yaratmayacağını düşündüğüm garipliktir.

hayvanseverlik hususundaki tartışmanın dışında, başlığı görünce aklıma ilk gelen şey şu oldu maalesef:

başörtülü olsaydı, başlık yaşlı kadın yerine (bkz: arabasını çivili kartonla kaplayan teyze) şeklinde olurdu.
  • toplumun tamamen tımarhanelik olduğunu göz önüne seren bir turnusol.
    branda çekmiş, yetmemiş.
    bunu fbda yayınlayan da ayrı hasta.
  • öyle saça böyle tarak diyerek o arabayı yakmak gerek.
  • insanı hayrete düşüren olay. nefret ediyorum mala mülke ve paraya bu kadar değer veren insanlara, özellikle bu insanlar yaşlı ise bu nefretim 2 katına çıkıyor. mezara mı götüreceksin arabayı?
  • su ülkede garajı olmayana araba satmayacaksın. uygulayın sunu trafik mirafik kalmaz. insanlar daha mutlu yaşar.

hayvan sevmeyen bi adet kadın barındıran video
  • sahip olduğumuz şeylerin bize sahip olması cidden üzücü.

araba yahu! şu yaptığı güvenliği yapmasa en kötü ihtimalle 3000 tl ucuza satar ki satmaya vakti olamayabilirde.

bu teyzeye de kızalım da bu arabayı almak için 1 arabada devlete aldığı için sakınıyor tabi neresinden baksan leş gibi ülke.
hesabın var mı? giriş yap