1 entry daha
  • arabasını kızı gibi görür. sağa sola laf ettirmez. kendisi kızdığı zaman bile kötü hisseder. diğerleri onun kızına nasıl laf söyleyebilir ki?!
  • para, zaman, emek harcadığımız her şeyi savunmak zorunda hissederiz kendimizi.
    aksi takdirde harcadıklarımızın boş yere olduğu gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalacağız.
    herkes bu tip gerçeklerle kolaylıkla yüzleşecek güçte olmuyor.
    detaylı bilgi için bakınız: bilişsel çelişki
  • erkektir. savunulacak başka şeyi yoktur. bir bayanın deli gibi araba savunduğunu gördünüz mü?
  • genellikle kendi haline bıraktığım insandır. o, arabasını öve öve bitiremezken, ben mutfağa geçerim; kendime "çükü bir arada" yaparım; sonra bir elimde telefonum, diğer elimde de kahvem, o anlatırken tinder'a dalar giderim. arada "he yaw yaw" demek de lazım tabii ki.

(arabası yok yea, diyenler için bilgi: patronum, canım).
  • benimdir bu. hatta "reno'mu audi'nin yanına çekip baktım, 5 dirhem reno ağır geldi" şeklinde özetleyebileceğim durumdur.
  • bu kulaklar ve gözler 2009 audi a3'ün 2016 model mersedes gla 180 d'den çok daha iyi olduğunu iddia eden a3 sahipleri duydu ve gördü.

daha ötesi var mıdır bilemedim
  • en az 10-15 maaş karşılığı para vererek aldığımız için arabalarımızı savunuyoruz. almanyadaki gibi 5 maaşına karşılık sıfır bir araba alma imkanın olsa durum daha farklı olurdu..
  • muhtemelen bir vw golf sahibi...
  • abartmadıkça normaldir.
  • genelde bizdendir. yani türktür. araç olarak görmez amaç olarak görür. ailesinin parçasıdır. ona binince aslan kesilir.
34 entry daha
hesabın var mı? giriş yap