şükela:  tümü | bugün
  • kadinlarin en nefret ettigi erkek turu.
    bu zamana kadar hep ben tasidim kadinlari bi kez olsun yav su petrole cekelim de bi 100 liralik mazot atesle demedim.

kimin arabasina binsem benzin isigina goz ucuyla bakarim, ibre dipteyse akaryakit almayi teklif ederim. iste biz erkekler boyle dusunceli ve naif insanlariz. bu kadinlar anca yemeyi seviyor vermeye gelince meee...
  • o kadın annem ise zaten ben demeden verir. pablo gibi ısınmak için para yakar suruma bile gelsem verir. o kadın kız arkadaşımsa istemeden teklif eder ve ben param yoksa isteyebilirim (ezikliğin luzümu yok), o kadın yakın kız arkadaşımsa da çekinmem, param yok ise borç olarak bile isterim. bu çok normal bir şey fakat eşek olarak görülen erkekler ve kendini eşek olarak kabul ettirebilmiş kişiler için extreme olarak algılanıyor.

dünya'nın çoğu yerinde cinsiyeti dolayısıyla birinin hesabını ödemek bile o kişiye hakaret olarak algılanabiliyor.
    (bkz: sen eşek olursan semer vuran çok olur)
  • suyla mı çalışıyor lan bu ??

not: onun da vergilerle falan tonu 6 liraydı heralde istanbulda, sinirlerim bozulmasın diye bakmıyorum artık,yanlışsa düzeltirim.
  • arabası olmayan okul arkadaşlarımı yolumun üzerindeyse alıp bırakan birisi olarak ne kızlardan ne de erkeklerden mazot parası almadım ve almam da. zaten onlar olsa da olmasa da o yolu geçecektim. yanımda onları da götürdüğüm için neden onlardan para alayım ki taksici miyim arkadaş mı?

kaldı ki arkadaşımı bir yerden alıp bir yere bıraktığımda da almam bu parayı zaten arabama aldığım (kadın erkek artık cinsiyeti neyse) zaten tanıdığım sevdiğim insanlardır. yakılan mazot da helali hoş olsun der geçerim çünkü bilirim ki bu insanlar aynı durumda ben kalsam bana da benim yaptığım gibi yardım ederlerdi.

not: 15 kilometrelik mesafe için ki zaten kendisinin de gideceği yol 2 kişiden 50 lira benzin parası alan insanlar da çevremde var. kendisini orospu çocuğu taksici olarak görüyorsa bilemeyeceğim tabi.
  • valla depo 320 liraya fulleniyor. fiyatlardan haberi olsun herkesin. tektaş paranız mazota gidiyor lütfen destek atın gençlere yazıktır telef oluyorlar. (bkz: yani ben değil de bi arkadaşım)