• valla depo 320 liraya fulleniyor. fiyatlardan haberi olsun herkesin. tektaş paranız mazota gidiyor lütfen destek atın gençlere yazıktır telef oluyorlar. (bkz: yani ben değil de bi arkadaşım)
  • yuh! yoktur canım öyle bir erkek tipi.
  • erkek derken?
  • turkiyede benzin pahalimi lan benim silveradoyu getirecektim bu yaz biri yardim etsin 5.3 v8 12 miles to gallon ne yapar ne yakar bilen varmi soylesin istanbul ordu bodrum adana turu atacam 2000 dolar yetermi hic bi fikrim yok fikir verene yemek ismarliycam o kadar yani
  • aynı meslekteyseniz freelance iş aldığınızda yardımcı olduğu kısmın parasını ister. dışarı çıktığınızda çoğunlukla alman usulü, kısmen siz ödersiniz hesabı.
    konser, festival, sergi gibi herhangi bir sosyal aktiviteye gidecekseniz ve biletleri o aldıysa bunu bir şekilde hatırlatır.

eee ne var bunda diyebilirsiniz zira bu kısma kadar bence de pek bir sorun yok fakat bu adam erkek arkadaşınızsa ve sizin evinizde kalıyorsa; kira, faturalar, mutfak masrafı, temizlik, yemek hepsi sizin üzerinizdeyse ayrılık sonrasında barış abimizin cacık şarkısı kafanın içinde loopta kalıyor dostlarım.

(bkz: bugünlerde kendimi hıyar gibi hissediyorum)
  • normal bir erkektir. ne oluyor yani kadın bir erkeğe para verince? yemek de yedirir, ev de alabilir, yanında parası kalmayınca para da verebilir. kasmaya gerek yok bence..
  • isteyince karşınızdaki kişi erkekse bi yüz düşmesi olur. ama anlayışlı bir sevgiliniz varsa istetmez "atalım mı aşkım?" der.
  • arabası olmayan okul arkadaşlarımı yolumun üzerindeyse alıp bırakan birisi olarak ne kızlardan ne de erkeklerden mazot parası almadım ve almam da. zaten onlar olsa da olmasa da o yolu geçecektim. yanımda onları da götürdüğüm için neden onlardan para alayım ki taksici miyim arkadaş mı?

kaldı ki arkadaşımı bir yerden alıp bir yere bıraktığımda da almam bu parayı zaten arabama aldığım (kadın erkek artık cinsiyeti neyse) zaten tanıdığım sevdiğim insanlardır. yakılan mazot da helali hoş olsun der geçerim çünkü bilirim ki bu insanlar aynı durumda ben kalsam bana da benim yaptığım gibi yardım ederlerdi.

not: 15 kilometrelik mesafe için ki zaten kendisinin de gideceği yol 2 kişiden 50 lira benzin parası alan insanlar da çevremde var. kendisini orospu çocuğu taksici olarak görüyorsa bilemeyeceğim tabi.
hesabın var mı? giriş yap