şükela:  tümü | bugün
 • cidden bu ülkede yaşamak gittikçe zorlaşıyor. en ufak bir şeyden bile cinayet işleniyor, insan hayatı çok ucuz.
  --- spoiler ---

  alanya’nın okurcalar mahallesi’nde bir otomobil sürücüsü aracına su sıçrattı diye genç bir motosikletliye kasten çarparak ölümüne sebep oldu. iddialara göre motosikletli gencin ölmediğini gören cani şahıs otomobille tekrar tekrar üstünden geçti.

  olay, dün sabah saatlerinde alanya'nın okurcalar mahallesi club karaburun otel’in önünde meydana geldi. iddialara göre aslen hataylı olan ş.a. isimli şüpheli şahıs vito marka bir araçla bir petrol ofisine geldi. aslen ıspartalı olan ve okurcalar’da ikamet eden tolga samur (19) ise o sırada motosikletini yıkamakla meşguldü.

  samur, otomobille yanaşan ş.a.’nın aracına motosikletini yıkarken su sıçrattı. bunun üzerine öfkelenen araç sahibi ş.a. samur’la tartışmaya başladı. tartışmanın alevlenmesi üzerine motosikletine atlayan samur olay yerinden uzaklaştı. öfkesini alamayan ş.a. ise samur’u otomobiliyle takibe başladı.

  tolga samur’u takip eden öfkeli otomobil sürücüsü ş.a., club karaburun otel’in önünde motosikletli samur’a arkadan hızla çarparak yere düşürdü. motosikletten savrulan samur ise kafasını sert zemine çarpıp olay yerinde hayatını kaybetti. görgü tanıklarının iddialarına göre öfkesi dinmeyen otomobil sürücüsü ş.a. araçla tekrar samur’un üstünden geçti.

  olayın ardından yeşilköy jandarması tarafından yakalanarak gözaltına alınan ş.a. suçunu itiraf etti. samur’u kasten öldürdüğünü söyleyen ş.a., “zaten ölmeseydi öldürecektim. her türlü alacaktım canını” dedi.
  --- spoiler ---

  edit: ben başlığı açtığımda adamın serbest bırakılmasıyla ilgili bir ifade yer almıyordu. sonradan eklenmiş. şaka gibi gerçekten, adam resmen serbest bırakılmış.

  kaynak: http://www.gazetealanya.com/…ye-oldurdu-h84069.html
 • memlekette psikolojisi düzgün adam kalmadı, yağmur yağsa buluta mı ateş edecekti bu adam şimdi ?

  edit: küfür silindi.
 • şimdi içerde ömür boyu hayali arabasını kullanır artık yavşak.

  şerefsiz içeren haberdir.
 • keşke şu adama ceza olarak, 25 yıl günde beş vakit suratına s.çsalar.

  muhtemelen psikiyatriye sevk edilip, rapor alacak adamdır.
 • her olayı yanlış yorumluyorsunuz. arabasına su sıçrattı diye değil, devamındaki tartışma anında üslubundan dolayı öldürdüğüne bahse girerim. ama doğruluğu ve yanlışlığı kanıtlanamaz.
 • yakında şartlı tahliye ile serbest kalır.

  edit : adam zaten tutuklanmamış ki serbest bırakılsın amk.

  --- spoiler ---

  ifadesi alınarak adli kontrol şartıyla serbest bırakılan ş.a hakkında alanya cumhuriyet başsavcılığı’nca karara itiraz edildi. çıkartılan yakalama kararı ile kasten adam öldürme suçundan tutuklamaya sevk edilen ş.a. şimdi polis tarafından her yerde aranıyor.
  --- spoiler ---
 • üslubundan dolayı öldürmüşler. su sıçrattı diye değil. oldu mu?
 • su sıçrattı diye kavga çıkaran beyinsiz oğlu beyinsizin derdi karşıdakinin üslubu değildir. su lan bu su asit mi atmış arabaya molotof mu? ne diye kavga çıkarabilirsin? olay üslup değil olay zihinsel düzeltilemez sorunlar. bunları kuduz köpek gibi uyutmak gerek. 5 sene sonra paşa paşa çıkıp bir bok becermiş gibi kasıla kasıla aramızda dolaşacak akıl hastası eylemi.

  edit: yazım
 • "zaten ölmeseydi öldürecektim , her türlü alacaktım canını " demiş.

  ne denir bilemiyorum. toplumun ruh sağlığı facia durumda.
 • her gün o kadar saçma sebeplerden cinayet, vahşet, katliam haberleri okuyoruz ki hiç şaşırtmayan maalesef ki zorla alıştığımız başlık. kadın, hayvan, çocuk derken insanlar kendi ailesini bile katlediyor. bu yaratıklar bir yabancıya her şeyi yapabilir.