şükela:  tümü | bugün
  • artık yeni trend bu olacak yoksa evde kafayi yiyeceğiz,tenha bir yerde durmak hava almak biraz yürümek sonra araç içinden dünyayı izlemek ve eve dönmek.
  • geçen pazar yaptım bunu, cuma bi kapandık eve cumartesi pazar çıkmadık.

pazar akşamı bir ruhum daraldı, çıkıp dolaşıp geri geldim.

enteresan bir duygu.
  • geçen yaptık. kadıköy bomboştu, içinde turladık resmen. bir daha istanbul'u bu halde bulamayabiliriz. fırsat oldukça tekrar edeceğiz.
  • son zamanlarda çok sevdiğim bir şey haline geldi. yakıtta indirim oluncada seviniyorum işte fakirliğin gözü kör olsun.
  • hep bir klasik arabam olsun arada haftasonları binerim diye hayal ederdim. ah şimdi olacaktı ki yollar bomboş , benzin fiyatı düşmüş iken ne gezilirdi.

yine de binek arabamla arada yapıyorum ama olsaydı bi mercedes 280 se 1968 w108 keşke..
  • evde sıkılınca bizim de yaptığımız kaçamak eylemdir. yollar da hep boş, o nedenle rahat rahat 'fast and furious' oynayıp kafa dağıtıyoruz :)
  • cuma günü nasip olursa arabaya binip bir sahil yapicam. hatta abartıp camdan olta bile atmayı düşünüyorum. şaka lan şaka. babalar gibi arabayla sahile gidip çıkıp temiz havayı içime cekecem. yanıma yanasanin suratına suratını oksurecem. yer ve konum atarım. yanasmayin. ölürsünüz sonra...